Plin - Nemam atest pomoc


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zadnje cifre su oznaka kubikaze,cilindara i modela motora,nisu pocetne

kod mene je npr 306D1 3000kubika 6 cilindara D1 oznaka modela motora koji ide u tu karoseriju(D2 ide u E46 isti motor,D4 u E60....)

Link to post
Share on other sites

Na ovom su poslednje tri 608 ni jedne ni druge cifre se ne uklapaju u ovu kombinaciju jedino ako je nesto prekucavano :)

neznam,mozda nisi dobro pogledao

trebalo bi u drugom redu da je oznaka,a u prvom brojevi valjda 8 cifara nesecam se tacno

Link to post
Share on other sites

256K - 2,5 6 cilindara

206K - 2.0 6 cilindara

Dobro,mi znamo sta to znaci,a mislis li da onaj na tehnickom zna?

I uostalom sto je njegov problem da desifruje kubikaze,on je tu da proveri ispravnost brojeva motora sa upisanim u saobracajnoj,i zbog cega si ti kao vlasnik vozila duzan da se razumes u sifre motora.

Link to post
Share on other sites

Skoro sam gledao na nekom 2.5 broj motora pocinje sa 217, da li je to neka greska ili moguce da je tako?

Imas 2 reda brojeva na bloku,prvi je oznaka tj sifra kubikaze,cilindara i tipa motora i ima 5 cifara,a drugi je redni broj i ima ja mislim 7.

Link to post
Share on other sites

Dobro,mi znamo sta to znaci,a mislis li da onaj na tehnickom zna?

I uostalom sto je njegov problem da desifruje kubikaze,on je tu da proveri ispravnost brojeva motora sa upisanim u saobracajnoj,i zbog cega si ti kao vlasnik vozila duzan da se razumes u sifre motora.

Znaju na atestu ili u agenciji gde već... Masovno su ljudi imali problem zbog toga, a Casper je detaljno pisao..

Link to post
Share on other sites

da nacrtam

Jel zna neko da li prave problem na atestu kad je 2.5 a carinjen na 2.0 mogu li da provale?

da, prave problem.

uskoro ce praviti problem za to i na redovnoj registraciji.

ako ne verujes meni a ti procitaj sta je kasper pisao na tu temu i kako je prosao.

a i kasper nije usamljen slucaj na forumu.

nisi duzan da znas kodove motora. Ako ne odgovaraju neces proci a nemas kome da das crvenu za prolaz jer su im plate odlicne i ne znaci mu nista tvoja crvena.

Link to post
Share on other sites

Sinoc me zaustavi policija isprave tamo vamo,otvorite gepek,vide bocu,kaze parkirajte vozilo sa strane,zasto? skidamo tablice jer vam gas nije atestiran i upisan... Tamo vamo,povuci potegni nekako sam sredio da me puste ali definitivno olosi skidaju tablice od skoro ko nema atest... Pre cu da zabodem bocu dole izmedju vozacevog sedista i zadnje klupe ali necu da im placam atest :)

Link to post
Share on other sites

palo je i kacarevo, bastion slobodne ugradnje i koriscenja plina.

Greska,nije u Kacarevu, heheheh u Kovinu su ga vitlali.Ne pada Kacarevo tako lako kao novi sad.

Link to post
Share on other sites