Hrđa i rupe ispod auta


Recommended Posts

http://e34-525i.webs.com/photos/undefined/27012014907.jpg

http://e34-525i.webs.com/photos/undefined/27012014908.jpg

Kao što vidite na slikama, voda uđe u auto i onda je tepih ispod suvozačkog sica vlažan.

POANTA JE - auto je regan do 11 miseca, na njemu ima puno posla (kao i na svakom starom autu sa 350km + koji nije čuvan i garažiran) a ja nemam para da ga uredno cilog opravim niti sam kupovao auto da ga zadržim dugo, zato sam i tražio što duže regan e34.

Kako da samo to zakrpam? Da zavarim nešto na rupe a hrđu pošpricam nekim anti-rust sprejom (rust konverterom il nečim).

Mislim, maknem tepih i iznutra zakrpam.

Kad autu isteke tehnički najvjerojatnije ću ga prodat cilog il u djelove.

U međuvremenu ću se izvozat i to će bit to.

Link to post
Share on other sites

Zato i ne mozes da nadjes normalnu e34 ili e30

:lol:

u pravu si, nitko to ne održava kako treba, zato i jesu svi kante, dok bi ja ovaj auto sredio da bude uredan potrošio bih para za novu Ford Fiestu.

da je ovaj moj bio garažiran i redovno opran odispod - hrđe ne bi bilo

već jedan veliki + a potrebno je tako malo vremena i novca

Link to post
Share on other sites

Zato i ne mozes da nadjes normalnu e34 ili e30

Xaxaxaxxaxa pravi poznavaoc... Ako je samo ovo problem onda ces jos minimum 10 godina moci da ga vozis bez bojaznosti da ce suvozac da propadne, a za to vreme ces 99% zameniti auto za neki mladji i manje rdjav... :lol: :D

Link to post
Share on other sites

Zato i ne mozes da nadjes normalnu e34 ili e30

Covek lepo rece kada istekne reg. da ce ga proda celog ili na kilo, znaci ne zeli da ulaze pare samim tim nema potrebe da vari i krpi.

Ili sam ja nesto pogresno razumeo.

Link to post
Share on other sites

Covek lepo rece kada istekne reg. da ce ga proda celog ili na kilo, znaci ne zeli da ulaze pare samim tim nema potrebe da vari i krpi.

Ili sam ja nesto pogresno razumeo.

ma mislio sam jel ja mogu tek toliko navarit komad metala i pošpricat ovu hrđu na pragovima nekin rust converterom da ne hrđa više nego što je, tek toliko da mi ne ide voda unutar auta kad je kiša.

Link to post
Share on other sites

Xaxaxaxxaxa pravi poznavaoc... Ako je samo ovo problem onda ces jos minimum 10 godina moci da ga vozis bez bojaznosti da ce suvozac da propadne, a za to vreme ces 99% zameniti auto za neki mladji i manje rdjav... :lol: :D

Volis da se iseres :D

Link to post
Share on other sites

ma mislio sam jel ja mogu tek toliko navarit komad metala i pošpricat ovu hrđu na pragovima nekin rust converterom da ne hrđa više nego što je, tek toliko da mi ne ide voda unutar auta kad je kiša.

Iseci to sto je protrulo i zavari drugi lim a ovo sto je rdjavo osmirglaj (zicana cetka na busilicu i udri) posle malo temeljne boje i namazi nekom zastitom ili kod limara da se sve uradi lepo.

Link to post
Share on other sites

Iseci to sto je protrulo i zavari drugi lim a ovo sto je rdjavo osmirglaj (zicana cetka na busilicu i udri) posle malo temeljne boje i namazi nekom zastitom ili kod limara da se sve uradi lepo.

ma ne triba lepo, samo da je funkcionalno, to ću i napravit

Link to post
Share on other sites