Pozdrav! e30 318is


Recommended Posts

Tek sada vidim da nisam dugo postavljao, pa cu dodati i nesto iz prethodne godine...

Hronoloski, prvo uradjena Coil On Plug konverzija, cnc napravljena adapter ploca i povezane bobine sa m52. 

 

y9PJYDp.jpg

 

PigUDMS.jpg

 

nfK3zCN.jpg

 

Boca za tecnost, nije nova ali sam je bas dobro oprao xD

 

8ojFYoN.jpg

Bavarianwerke malo modernije dizne, sa boljim rasprsivanjem i maaalo vecim protokom

 

FUF17aa.jpg

 

0WmYKkV.jpg

Nakon te dve modifikacije, dupe oseca malo bolje performanse ali ne zbog dobitka nego otklanjanja gubitka :D Svakako mirniji rad, pogotovu u visokim obrtajima.

U nekom trenutku zamenjen stari pirke izduv, uradjen komplet od grane do kraja kod Vlaste. Auto se konacno cuje kako mi odgovara. 

 

6LuJf52.jpg

Sper Dif 4.10 sa novim motul uljem i novim nosacem.

 

MOERjWJ.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mehanicki nemam sta vise da radim na njemu, osim sto pripremam delove za ubacivanje klime...  

U principu to je to sto se tice konacnog izgleda auta, ove felne sam dugo trazio i vec dugo su bile u pripremi da se montiraju, mislim da mu daju OEM+ izgled, visina auta je upotrebljiva i kombinacija opruga i amorta je po meni najbolja varijanta za svaki dan.

Link to post
Share on other sites
On 4/29/2022 at 9:41 AM, Sale-Sombor said:

Svaka cast, auto je prelep 👏

 

On 4/29/2022 at 4:16 PM, yosh said:

Odlicno mu stoje ove felne, bas lepa kocka!!

 

On 5/1/2022 at 2:15 PM, Miki_BMW said:

Svaka čast, samo napred.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

On 5/1/2022 at 8:09 PM, DangaraBMW said:

Ja sam odusevljen 😉

Hvala! I ja sam bas odusevljen kako su mu legle ove felne. Bas dugo sam cekao da nadjem odgovarajuce, pa onda da ih prepravim i montiram. okrenem se dva puta kada ga uparkiram…

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Bombonica! Svaka čast za sve urađeno, ovako se voli i održava auto!!! Čuvaj ovo kao oči u glavi, svakim danom sve više vredi! I uživaj u svakom momentu vožnje!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...