Recommended Posts

Kada krecem iz prve pocne da trese menjac i da gubi obrtaje, ne znam sta bi moglo biti. Probao sam iz druge da krenem pod malo jacim gasom, krece bez problema ali zato u prvoj ubija. Da li neko zna sta bi moglo da bude u pitanju? Inace manuelni menjac je u pitanju, predjenih 112.000km tako da ne mislim da je zamajac otisao

Link to post
Share on other sites

Jeo mu pas malter, posle sam probao i nije tresao, stvarno ne znam koji mu je djavo... Nisam slajfovao palio gume i slicno, odjednom je pocelo danas i to kad sam krenuo kuci iz grada, a otisao sam sve bilo ok. Ako je jbni zamajac koliko on kosta? Probacu jos veceras malo da ga vozam pa cu videti sta i kako, interesuje me ako opet pocne da trese koliko bi jos mogao da predje?

Link to post
Share on other sites

Jesi ti prvi vlasnik auta,112 000 mi malo kilometara! Toliko oni predju a godinu ili dve ali lagane voznje :) ja ti i ne verujem u tu kilometrazu :pilot: A zamajac se valjda proba kad se izbaci iz brzine i stisnes kvacilo,ako di bruji ili cuka malo onda je on(valja tako)...cim trza pri kretanju on je jedno 80 posto!

Link to post
Share on other sites

Drugi vlasnik, knjiga + provereno 112000 na servisu. Probao sam to sa kvacilom i ne bruji nigde. Malopre sam ga opet vozio i ne trese, ali doduse nisam ga cestito ni zagrejao, danas kad je tresao bio je zagrejan.

Link to post
Share on other sites