525IA sport touring


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam imao dvoje kola potenzu,em bucna,em joj treba vreme da se ugreje da bi pocela da radi em tvrda.Bridgstone i cela grupacija po mom skromnom mislhenju "neka fala lepo"...mislim da se vise isplati uzeti ekonomsku klasu guma i voziti dve godine pa opet nova tura jer premijum je dosta skup ali duze traje.Prosto sava uhp 235 45 17 je 80 eur-4 su 320 a recimo michelin/dunlop nema ispod 120 eur-480,to je vec 160 eur razlike jos toliko i uvek noce gume a cisto sumnjam da ce premijum star 3 godine biti bolji od nove ekonomske.

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao dvoje kola potenzu,em bucna,em joj treba vreme da se ugreje da bi pocela da radi em tvrda.Bridgstone i cela grupacija po mom skromnom mislhenju "neka fala lepo"...mislim da se vise isplati uzeti ekonomsku klasu guma i voziti dve godine pa opet nova tura jer premijum je dosta skup ali duze traje.Prosto sava uhp 235 45 17 je 80 eur-4 su 320 a recimo michelin/dunlop nema ispod 120 eur-480,to je vec 160 eur razlike jos toliko i uvek noce gume a cisto sumnjam da ce premijum star 3 godine biti bolji od nove ekonomske.

zx spectrum 32

Ta ista potenza ima mnogo bolje drzanje asfalta od bilo koje druge iz "ekonomske klase".Treba joj vremena da se ugreje i smeksa ali kad dohvati otisao si nema proklizavanja.

Ja ih imam pozadi na autu 255 40 i nisam uopste primetio da je bucna,jedino sto me nervira je kad se dohvati kolotraga po kisi postaje jako zajebano za voznju,ali to je run on flat jbg.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Radilo se ovih dana, doduse malo se posao oduzio zbog malo slobodnog vremena a mnogo obaveza, ali se isplatilo. Montirana je parking kamera i iskreno jedna od "pismenijih" stvari. Da ne duzim evo slika...

wgozkymq.jpg

9llti3eh.jpg

5feagffw.jpg

Sledece sedmice se radi i zadnji ///M branik... :rofl: :rofl: :rofl:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

E konacno da sam uhvatio vremena i sredio branik. Bio je problem nadji zadnji ///M branik za karavana, jer ima samo iz orginala, ali da bude po nekoj pristojnoj ceni, a ne 350 evra kako su neki trazili. Nadjen je u Banja Luci, pa je uz mnogo muke preko Bjeljine i Sabca stigao do Nisa. Ovom prilikom i das ezahvalim Bokiju iz Sabca na pomoci i prebacivanju istog preko granice.

Evo slike da ne duzim...

nvh9sp9a.jpg

sqxar5ke.jpg

g9c86xvq.jpg

20151229_110113.jpg

Takodje sam i zamenio zimski set, prodate style 31, a kupljene style 33, malo za promenu. Mislim da na ovim slikama nikada nije bio prljaviji, bar kod mene. Relacija Nis-Kosjeric uz susnezicu... Uzas

20151231_105121.jpg
20151231_105129.jpg
20151231_105139.jpg

Koja iz zapadne Srbije, pored izvorista Taorskih vrela i porodicnog ribnjaka...

20160102_111024.jpg
20160102_111033.jpg
20160102_111048.jpg

Uradjeni i prohromski izduvi po narudzbi za oba kraja precnik 76mm spoljni, debljine 2mm, cim otrpam auto iz snega ide montiranje..

20160102_171824.jpg

vqxtz476.jpg

7arwpzbb.jpg

Bebica ususkana u snegu...

pwghr2hu.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Evo malo slika posle zimskog sredjivanja.... Malo sam lutao ya iybor felni, ali ipak sam odlucio za starz dobri Style 66, nap[red 8 J, a pozadi 9J.

Kuplenje su i dve nove prednje gume Pireli SP Sport 2000, 235-45-17, a pozadi polovne sa 6,5mm sare KUMHO ecsta spt 245-40-17.

t2pnlv6m.jpg

ep3a9gzn.jpg

cv78wl4i.jpg

y7wlcpcr.jpg

6b8b7psj.jpg

xpi7c3lx.jpg

sa2lh5vx.jpg

jzhbzbwi.jpg mnogo vole siber...

Uradjen mali servis i spreman za leto.

Link to post
Share on other sites

Jedino uz tvoju boju mi se te felne svidjaju, gledah na Sickovom i ne Fata mi gi oko...jbg, ukusi su razliciti

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Posto su te Pireli 235/45?

Mene su izasle obe 150€ u zameni.

Link to post
Share on other sites

Jel nije mala guma 245 pozadi na 9jota?

Nisam mogao da nadjem 255-40-17, ta je najbolja opcija. Sve sto sam nalazio su bile celestonke ili matore, o novoj nisam smeo ni da razmisljam. Lepo mu stoji i ova. Ako naleti nesto u 255, uzecu.

Link to post
Share on other sites

Najlepsa petica karavan

Послато са SM-N915FY уз помоћ Тапатока

Hvala, trudimo se. Jos su u planu retrovizori od ///M-a i da stavim izduv na desnu stranu, ali nikako da nadjem vreme.

Link to post
Share on other sites

Lep prevoz,nema sta!

Hvala. Trudim se da je odrzvam koliko mogu.

Link to post
Share on other sites