BMW E38 740i V8 Sekvent plin


Recommended Posts

Zdravo svima, skoro sam postao ponosni vlasnk BMW-a 740i E38. Razmisljao sam o tome da ga koristim svaki dan, ali bez plina znam da je to nemoguce. Pa sam htio da se raspitam kolika bi bila potrosnja plina na otvorenom u gradu i kombinovano, ako moze informacija od nekoga na forumu ko ima ovakav auto i ima iskustva s tim, ili bar poznaje nekoga.

Moj 740i ima 4000 kubika i V8 je...

Link to post
Share on other sites

15e plina oko 21.5 litar... ako bi s 15e plina moga prelazit 100km to je sasvim ok, meni za 1.6 i za 1.8 auta treba po 13-14e za 100km na benzin :P :D

Link to post
Share on other sites

plina ce trositi oko dve lutre vise od benz...

grad oko 25

otvooreno 15

ugradnja za osmaka je skuplja,i mislim da mora dva isparivaca.

Ne mora 2 isparivaca

DRuze ako te zanima plin mogu ti poslati komplet za v8 u 350e,a ti ga tamo ugradjuj.

Link to post
Share on other sites

Da trosi 20 l na 100km u gradu, to ne bi bilo lose, ja bih pokusavao da ga spustim na 20, ugradio bih u njega samo novi plin, polovni ne bih. Jako mi se svidja auto, jos cu razmisliti o ugradnji, jedino sto me sprecava za sad od ugradnje je registracija i odrzavanje... :)

Link to post
Share on other sites

Da trosi 20 l na 100km u gradu, to ne bi bilo lose, ja bih pokusavao da ga spustim na 20, ugradio bih u njega samo novi plin, polovni ne bih. Jako mi se svidja auto, jos cu razmisliti o ugradnji, jedino sto me sprecava za sad od ugradnje je registracija i odrzavanje... :)

Samo to?

Link to post
Share on other sites