POMOC I SAVET OKO STRUJE U E30


Recommended Posts

Evo sta se desava oko elektronike pod br.

1. resetije se cd plejer

2. prekidac za plin koji sam prebacuje sa plina na benzin nekad nece da prebaci na plin (ono na 2.5 hiljade obrtaja pa prebaci na plin).

3. kada pustim prskalice na soferku brisaci ubrzano rade tj brze nego sto bi trbalo.

Sta moze da bude pojedo se ziv em me nervira em kida i ovo malo nerava.

Dal je u pitanju kompljutor)) ako ga ima i gde je.

Hvala svima unapred na odgovorima.

Link to post
Share on other sites

Nije ovo moglo sve zajedno :)

1. cd plejer - problem je do cd plejera

2. prekidac za plin - imas oko jednog kabla od bobine omotanu zicu, te zice treba da ima 7-8 namotaja, ili si je skinuo ili nije namotano dovoljno

3. brisaci - otkaci dzek sa pumpe za prskalice, ako opet rade brze, menjaj rucicu-prekidac za brisace

Link to post
Share on other sites

nekad se to desava uglavnom je sve ok pali radi ide, bez problema, CD plejer sam kupio nov radio je u spaceku bez greske neznam kako je mogao da se pokvari u bmw u, ovo sa ovim plinom se desi jednom u 15 dana al ga teram na benzinu koji minut ili kilometar i onda prebacim na plin i sljaka, jedino sto nervira cd plejer, mislio sam dal nema neka centralna jedinica od struje da ona brljavi pravi problem.

Link to post
Share on other sites

Moglo je sve odjednom da pocne :) . Ako je zajednicki plus ili masa pa ima los spoj. Jel ti se cd resetuje kad verglas ili u kom momentu? Sto se tice plina, moze biti sam prekidac, neki kontakt... Meni se resetuje cd prilikom verglanja jer mi pada napon.

Link to post
Share on other sites

Moglo je sve odjednom da pocne :) . Ako je zajednicki plus ili masa pa ima los spoj. Jel ti se cd resetuje kad verglas ili u kom momentu? Sto se tice plina, moze biti sam prekidac, neki kontakt... Meni se resetuje cd prilikom verglanja jer mi pada napon.

U voznji se desava a i prilikom verglanja jer je vezan za pojacalo

Link to post
Share on other sites

Nije ovo moglo sve zajedno :)

1. cd plejer - problem je do cd plejera

2. prekidac za plin - imas oko jednog kabla od bobine omotanu zicu, te zice treba da ima 7-8 namotaja, ili si je skinuo ili nije namotano dovoljno

3. brisaci - otkaci dzek sa pumpe za prskalice, ako opet rade brze, menjaj rucicu-prekidac za brisace

nije cd plejer problem ispravan je testiran danas

idem sutra do jednog strucnjaka da vidim sta ce reci

Link to post
Share on other sites

nisam sutra idem kod elektricara pa ce resiti valja, kako moze da jebe altenator

Meni je poceo da se gasi radio i pojacalo kada je bilo sve upaljeno,regler je bio u pitanju. To je moj slucaj, ne mora da znaci da je to i kod tebe u pitanju ali nije na odmet da proveris.

Link to post
Share on other sites

Meni je poceo da se gasi radio i pojacalo kada je bilo sve upaljeno,regler je bio u pitanju. To je moj slucaj, ne mora da znaci da je to i kod tebe u pitanju ali nije na odmet da proveris.

Ja sam mislio na regler gde se nalazi, i mislio sam da zeza onaj siroki relej al izgelda da je dobar.

Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio na regler gde se nalazi, i mislio sam da zeza onaj siroki relej al izgelda da je dobar.

Crna plasticna budza na alternatoru, ako mislis na siroki relej u kutiji osiguraca mislim da je on od brisaca

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...