Humanitarni BMW skup


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kome je izgovor vreme .....nek nadje neki bolji...

u Bugarskoj na skupu 2000 bmw-a niko nije pitao za prognozu....(nisam ja bio al sam cuo od leona :))

Link to post
Share on other sites

upravo je postalo zvanicno:

1. DRIFT RACE u ČAČKU ODLOŽEN ZA 07. i 08. JUN 2014. u 12h.

Prva trka srpskog šampionata u driftu odložena je zbog loših vremenskih uslova za 07 i 08. jun 2014.

Zbog izlivanja reke Čemernice, koja se nalazi u neposrednoj blizini drift staze Autoprevoza u Čačku, vrši se evakuacija meštana a kako se narednih dana očekuju nove obilne padavine i nove vremenske nepogode, u dogovoru sa predstavnicima lokalne samouprave grada Čačka, drift trka se odlaže za 8.06.2014 godine a humanitarni skup BMW FAN kluba za 7.06.2014.godine.

Hvala na razumevanju i vidimo se 07. i 08. juna u Čačku!

Link to post
Share on other sites

Evo sad i zvanicnog saopstenja: HUMANITARNI SKUP BMW FAN KLUB-A I DRIFT KOJI SU PREDVIDJENI ZA 17 I 18 MAJ SE ODLAZU ZBOG VANREDNOG STANJA, IZAZVANOG VREMENSKIM NEPOGODAMA.

Detaljne informacije o terminu humanitarnog skupa i drifta ce biti objavljene u narednih par dana u ovoj temi. HVALA NA RAZUMEVANJU.

Link to post
Share on other sites

1. DRIFT RACE u ČAČKU ODLOŽEN ZA 07. i 08. JUN 2014. u 12h.

Prva trka srpskog šampionata u driftu odložena je zbog loših vremenskih uslova za 07 i 08. jun 2014.

Zbog izlivanja reke Čemernice, koja se nalazi u neposrednoj blizini drift staze Autoprevoza u Čačku, vrši se evakuacija meštana a kako se narednih dana očekuju nove obilne padavine i nove vremenske nepogode, u dogovoru sa predstavnicima lokalne samouprave grada Čačka, drift trka se odlaže za 8.06.2014 godine a humanitarni skup BMW FAN kluba za 7.06.2014.godine.

Hvala na razumevanju i vidimo se 07. i 08. juna u Čačku!

Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se oglasim posle vise godina nepisanja na forumu

Svaka cast na humanitarnom skupu i skroz podrzavamo to

Iz BG nas krece dosta i organizovano, mesto polaska je Novobeogradska Arena(parking uz autoput ka Zagrebu).

Pocetak okupljanja kod Arene je od 10i30 do 11i45, gde planiramo da krenemo ka Cacku u 12h.

eto ko hoce sa nama nek dodje pa organizovano u Cacak na dva dana dobrog provoda

Vidimo se drugari

Odlozeno je znaci kad se sad skupljate? Iz Vrsca sam idem preko beograda pa kad se vec skupljate veca je sprdnja ako idemo zajedno.

Link to post
Share on other sites