Humanitarni BMW skup


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamolio bih da se javi neko iz bmwaksrbija i da napise nesto oko organizacije polaska, eventualno ostavi neki kontakt telefon,

posto im forum ne radi.. da bi ljudi koji zele mogli da se jave, organizuju i da se ide zajedno iz Bg

Link to post
Share on other sites
' date='20 March 2014 - 10:31 AM' timestamp='1395307904' post='268293']

HUMANITARNI SKUP BMW FAN KLUB-A I DRIFT RACE KOJI SU PREDVIDJENI ZA 17 I 18 MAJ SE ODLAZU ZA 07 i 08. jun 2014. ZBOG VANREDNOG STANJA, IZAZVANOG VREMENSKIM NEPOGODAMA.

10380262_10152209748203375_4065176449430642848_o.jpg

BMW Fan Club ima zadovoljstvo da Vas pozove na HUMANITARNI BMW skup, U Čačku, 07.06.2014.godine.

Biće nam čast da i ovaj događaj uveličate svojim prisustvom, i da zajedno prikupimo novac za Ustanovu za dnevni boravak dece, mladih i odraslih sa smetnjama u razvoju „Zračak“ Čačak.

Skup se organizuje u sklopu manifestacije Drift Race & Tuning Styling Show (u organizaciji Auto Tuning Club-a Beograd).

Očekuje Vas vrhunska zabava, mogućnost da baš Vašeg ljubimca proglasimo najlepsim u svojoj klasi.

Pozivamo sve vlasnike, zaljubljenike, sve one kojima je BMW u garaži ili u srcu da dođu u što većem broju i podrže ovaj skup.

14:00 Ulaz za posetioce

14:00 - 17:00 Drift trening, Stunt show, Drift taxi

14:00 - 16:00 Ulaz i parkiranje po serijama

16:00 - 17:00 Izbor za najlepši auto u klasi (nagrada zahvalnica za učešće na humanitarnom skupu)

17:00 - 18:00 Mogućnost da svako ko želi proba svoj auto na stazi

18:00 - 18:10 Proglašenje najlepših automobila, uručenje zahvalnica

18:00 - 20:00 Drift trening, Drift taxi

20:00 - Žurka

Kompletna manifestacija bice pracena profesionalnim DJem.

Lokacija: parking "Autoprevoz Čačak", Čačak (43.905709, 20.398359)

Datum: subota, 07.06.2014.

Ulaz: 100din

Vidimo se!

Facebook dogadjaj: https://www.facebook.com/events/278582042266357

Link to post
Share on other sites

U subotu ispred beogradske arene ima odrganizovan polazak ... Skuplljamo se od 9 do 10:30 kad bih najverovatnije trebalo da se krene

Javice se vec vujke da potvrdi tacno ;)

Link to post
Share on other sites

Bolji bi odaziv bio da se organizovalo u nedelju,subota je mnogima radni dan.

Brate skup je generalno gledano propaooo :( :( ...a sad o nekom ocenjivanju necu da pricam,ko imam kakav kola ali bez ijedne reci mogui da kazem da ortakaova PETICA E39 bila je najlepsa. Ja sam jedini bio sa Kompaktom... otvoricu neku temu necu da se ovde raspravljamo bilo bi glupo...polako dok se svi vrate :D :D

Link to post
Share on other sites

Brate skup je generalno gledano propaooo :( :( ...a sad o nekom ocenjivanju necu da pricam,ko imam kakav kola ali bez ijedne reci mogui da kazem da ortakaova PETICA E39 bila je najlepsa. Ja sam jedini bio sa Kompaktom... otvoricu neku temu necu da se ovde raspravljamo bilo bi glupo...polako dok se svi vrate :D :D

Jel stvarno propao?

Link to post
Share on other sites

Vizuelno sam razocaran...Na nekim slikama sa foruma su neka kola zategnuta kao pracka..a danas kad sam neka uzivo video...razocarao sam se...:/

Uzivo isto kao na forumu mogu da izgledaju samo oni koji su radjeni od "nule"... a treba uzeti u obzir da se vecina kola koristi svaki dan...

Link to post
Share on other sites

Po meni skup je bio vrhunski. Uz odlicno drustvo i zezanje, prijatelje i poznanike. Ko kaze da je propao dosao je sam i nikog nije znao i isto tako se vratio kuci. Svi koji su trebali da dodju dosli su. Evo hotelski smestaj za 700din je isto odlican. Sta reci nego vidimo se sutra. Iako najavljena zurka nije postojala sami smo je napravili na stazi veceras :)

Link to post
Share on other sites

Generalno gledano skup je praznik za ljubitelje . Direktno po meni nije bitno kakav je ciji auto vecina auta I treba da se vozi svaki dan direktno muzejski eksponati nek stoje u muzeju.

Na stazi dosta zanimljivo poznatih ljudi I lepg druzenja. Ko je ostao ili dolazi sutra Dobrodosao!

Link to post
Share on other sites

Brate skup je generalno gledano propaooo :( :( ...a sad o nekom ocenjivanju necu da pricam,ko imam kakav kola ali bez ijedne reci mogui da kazem da ortakaova PETICA E39 bila je najlepsa. Ja sam jedini bio sa Kompaktom... otvoricu neku temu necu da se ovde raspravljamo bilo bi glupo...polako dok se svi vrate :D :D

Da, jedini si bio sa kompaktom ali te nije bilo na dodeli plaketa, to sto ti mislis da je ortakova petica bila najlepsa to je tvoj ukus a skup je prosao odlicno i ako nije bio zvanicni skup nego humanitarni.

Link to post
Share on other sites