Humanitarni BMW skup


Recommended Posts

Eeeee ludi tako vam zavidim svima sto ste bili tamo,ja sam nedelju dana pre skupa sanjao da sam tamo ali moji neki ortaci takozvani BMW fanovi su me izdali tako da zbog je...ne finansijske situacije nisam mogao sam da dodjem i mnogo mi krivo :(

Nadam se da cu sledeci skup da ispostujem kako treba ako treba dolazim i sam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da to sam hteo da napisem. Kod nas ne moze ni 200 iako smo kao Bugari potanki sa standardom!

U maju u Plevenu na 13. nacionalnom skupu prijavni broj mi je bio 1983. To je skup svih BMW klubova Bugarske (po oblastima Pleven, Burgas, Sofija, Varna...). Nisu nas pokidali, vec vidite kolika je teritorija BG, a kolika SRB. Sa druge strane kod njih je registracija i porez pri istoj znatno manji i nema poreza za aute preko 2000cc kao kod nas.

Imamo i mi ideju da napravimo BMW meet EX YU, ali otom potom. Nije to ni lako izvezti iz dosta razloga. Bitno je da ima volja sa svih strana.

Link to post
Share on other sites

U maju u Plevenu na 13. nacionalnom skupu prijavni broj mi je bio 1983. To je skup svih BMW klubova Bugarske (po oblastima Pleven, Burgas, Sofija, Varna...). Nisu nas pokidali, vec vidite kolika je teritorija BG, a kolika SRB. Sa druge strane kod njih je registracija i porez pri istoj znatno manji i nema poreza za aute preko 2000cc kao kod nas.

Imamo i mi ideju da napravimo BMW meet EX YU, ali otom potom. Nije to ni lako izvezti iz dosta razloga. Bitno je da ima volja sa svih strana.

Svaka cast za ideju....

Zanimljiva stvar ocekivao sam vise auta da se pojavi..... ali sta je tu je... ljude koje znam a nisu dosli izgovori su im tanki da ne kazem nebulozni :)

Sto se tice bugarske u planu je za sledecu godinu...

Link to post
Share on other sites

Sve pohvale drugarim na organizaciji i fenomenalnom druzenju.

Sve je proteklo, sa nase strane gledano, bez ikakvih problema, svi su bili extra, lep odziv autica i ljudi i nadam se da smo pripomogli humanitarno koliko smo god mogli.

Vidimo se na sledecemo druzenju i okupljanju , nadam se u sto vecem broju.

Link to post
Share on other sites