Recommended Posts

Postovani drifteri i buduci drifteri i svi koji bi zeleli da imaju bilo kakve dodirne tacke sa nasom disciplinom, imamo ponudu da zakupimo karting stazu u kuli krajem aprila pocetkom maja da napravimo drift trening.

Treba mi od prilike informacija koliko ljudi bi bilo zainteresovano da trenira ili proba da driftuje na stazi. Treba da se skupi oko 250e za zakup staze koju dobijamo na 7 sati.

Cena po autu bi bila u zavisnosti koliko ljudi bi vozilo, sto vise to manja cena... ukoliko postoje zainteresovani neka napisu ovde u temi pa da vidimo sta nam je ciniti...

Neiskusni vozaci bi imali naravno punu podrsku iskusnih vozaca. Da napomenem jos da nece biti publike, da bi sprecili tremu novim vozacima...

Link to post
Share on other sites

Sve super, ali da nije mala staza u kuli, tj uska ? Vozio sam super moto tamo pa znam tacno kolika je i kakve su krivine. Nisam protiv, i ja za ovakve stvari, samo unapred pitam... Jel neko nekad vozio auto tamo?

Link to post
Share on other sites

Sve super, ali da nije mala staza u kuli, tj uska ? Vozio sam super moto tamo pa znam tacno kolika je i kakve su krivine. Nisam protiv, i ja za ovakve stvari, samo unapred pitam... Jel neko nekad vozio auto tamo?

staza je idealna za pocetnike i za spore driftove, ja sam tamo naucio sve sto nisam znao, posto su krivine lepo povezane i moze sve da se tera u driftu bez prekida i ako se izleti steta je minimalna. inace odrzavala se drift trka tamo 2006 ili sedme ne secam se tacno.

Link to post
Share on other sites