Potrebna pomoc


Recommended Posts

Ono što jedino možeš da predvidiš je da se 740 najmanje kvari od svih tih.

Uboli su motor ko prstom u d**e.

Što se potrošnje tiče ortak ga je dugo imao, uzeo ga je u Bordou jer je tamo igrao fudbal, posle je prešao u Rad, pa OFK Beograd, auto je prodao predsedniku OFK-e.

Nama je u mešovitoj vožnji trošio 13-14litara bez divljanja, kada se vozamo samo po Beogradu 15-16.5.

Neka priča ko šta hoće sam sam ga više puta natočio, ta potrošnja je istinita.

Naravno ovde je motor bio baba roga, do jaja.

BMW je bio sponzor Bordou pa su morali da voze i ko nije hteo.

Pošto imaš pretenzije na ozbiljan auto, savetujem da čekaš perfektan. Ali zaista, to će ti jedino biti garancija pouzdanosti.

Ako kupiš solidnog, pa da ga doteruješ u red... Nije to to...

Servis za V8 može da bude stavka...

A ne troši ti više od 730 ili 735...

Fabrika specificira gradsku vožnju sa 18.1 litar za automatika...

Link to post
Share on other sites

Ko sto misic rece m62 4.4 motor je najpodobni za e38 i jedino troskovi registracija i popravke nisu adut tom motoru.Za taj se motor slobodno moze reci da je jedan od najboljih i najpouzdanih bmw motora.

Link to post
Share on other sites

Ako ces 730d mislim da ga neces naci ispod 12-13000 eura,a po meni 725tds nije los,jer sedmica nije za drag,dovoljno je da se lagano zaletis i uzivas u voznji,a lako ces ga cipovati na 170 konja za nekih 350-400 evra

Link to post
Share on other sites

ja se nezurim za ovaj auto tako mogu da cekam koliko bude trebalo

Sto se tice ovog 740 moram da vidim koliko ce koshtati ragistracija i popravke pa da vidim shta cu; jer ako je istina da troshi oko 16 po bg-u nije toliko strashno. Bitni su mi servisi i delovi jer mi treba auto poshto ja godishnje prelazim i vishe od 30.000km tako da vi je to veoma bitno

Link to post
Share on other sites

Druže, uslovno to 16 po gradu uzmi.

To smo mi pravili sa malo sport moda i sa motorom koji je prešao 70 000km, pravih...

Ako bude neki koji je imao problema, lagano računaj 20...

Link to post
Share on other sites