Potrebna pomoc


Recommended Posts

Pa znash kako je razvio se posao :prankster2:

Shalim se hteo sam ja kad sam uzeo trojku da uzmem e32, ali mi je tada bilo puno da placam nekih 700 jevreja za registraciju i da vozim na benzin

Pa eto sad malo da napredujem pa reko da ispunim svoj san; jeste da nije e32-a ali je sedmica

Tako da me zanima koliko su skuplji delovi i servisi da znam shta me ceka

A neznam gde bih pitao

Link to post
Share on other sites

Moze da se nadje za nekih 7-8000,zgog kubikaze i registracije dosta je potcenjen u odnosu na realnu vrednost.Za njega je e36 auto za narodne mase,skuplji je za odrzavanje mnogo,ali ako si odlucio da ga kupis kupi ga ,kad je bal nek je maskenbal!!!!

Link to post
Share on other sites

Nebih ga ja odmah uzimao najverovatnije do kraja godine pa me zato interesuje da znam shta mi je ciniti.

Nemogu da se odlucim izmedju e38 i e39 zato su mi potrebni saveti ljudi koji imaju iskustva.

Iskreno ja sam za da uzmem e38 ali nezavisi samo od mene

Link to post
Share on other sites

drug mi je nedavno prodao 740i 97-ma god i perfektnom stanju za 6 000e(crnogorske tablice naravno)

e38 je mnogo dobar auto to je sigurno ali i odrzavanje ti je papreno...ja da biram uzeo bi e39 jer ne volim sedmice ali ako je to tvoj gust i tvoja zelja bolje je kupiti ga nego zaliti kasnije i udarati se po glavi ''e sto ga ne uze kad sam mogao''...

Link to post
Share on other sites

Ja sam vozio E32 i moram reci da ako volis najbolju voznju od BMW-a uzmi 7-cu. Ja je nikad nebi prodao da nisam imao nekih problema, a sto se tice E38, to je vrh auto! E sad, kazu da kosta... pa naravno da kosta, al kako se vozis tako moras i da platis. Pusti ti srpski mentalitet-da ide ko BMW, da je registracija ko za juga, a da trosi 5l plin ili dizela! E pa ne moze!

Sto se tice razlike izmedju E39 i E38, ima je i to dosta, nebi svaba dzabe pravio seriju 5 i 7. Ako imas para uzmi E38 i neces se pokajati, jos ako nadjes 725tds, Bog da te vidi, al to je skupoooo..... I u nemackoj su sedmice daleko skuplje od 5-ca, bilo koja serija, i to valjda sve govori. Ja cu sebi kupiti E38 kad malo izadjjem iz krize, pa nek kosta sta kosta, al vozis se ko gospodin covek!!! E o ovako necemu ti pricam

E38 725tds

Link to post
Share on other sites
e38 je za mene najlepsi bmw,kupi ga i bices sretan i zadovoljan do kraja zivota.Pozdrav

Lijep je, to stoji ali ima dosta mana, kvari se kao Alfa i pije kao British Cricket Team.

Link to post
Share on other sites

E o tome sam razmishljao mozda samo da je crni mada i ovom nishta nefali. Nego jedino neznam kako to ide poshto je 2.5 dali je to dovoljno za njegovu tezinu. Ja sam razmishao da uzmem 3.0 sad dli ce biti benzin ili dize sve jedno. Mislio sam da uvezem stranca ali kazu da ima euro2 motor tako da nishta; neznam dali kod nas moze nadje neko '99god mozda i mladje.

Link to post
Share on other sites
Ja sam vozio E32 i moram reci da ako volis najbolju voznju od BMW-a uzmi 7-cu. Ja je nikad nebi prodao da nisam imao nekih problema, a sto se tice E38, to je vrh auto! E sad, kazu da kosta... pa naravno da kosta, al kako se vozis tako moras i da platis. Pusti ti srpski mentalitet-da ide ko BMW, da je registracija ko za juga, a da trosi 5l plin ili dizela! E pa ne moze!

Sto se tice razlike izmedju E39 i E38, ima je i to dosta, nebi svaba dzabe pravio seriju 5 i 7. Ako imas para uzmi E38 i neces se pokajati, jos ako nadjes 725tds, Bog da te vidi, al to je skupoooo..... I u nemackoj su sedmice daleko skuplje od 5-ca, bilo koja serija, i to valjda sve govori. Ja cu sebi kupiti E38 kad malo izadjjem iz krize, pa nek kosta sta kosta, al vozis se ko gospodin covek!!! E o ovako necemu ti pricam

E38 725tds

Vidim bas si upućen i bas si pravi izbor napravio...

Taj motor ne može da izdrži tu karoseriju i tačka!

Link to post
Share on other sites
Vidim bas si upućen i bas si pravi izbor napravio...

Taj motor ne može da izdrži tu karoseriju i tačka!

Mozda ja nisam upucen, al vidim da ti jesi, i samo ne znam kako ne radis u bmw-u pa da ti pravis automobile?!

Svasta se ovde moze procitati.

Link to post
Share on other sites

Ja imam e36 2.0 benzin i super ide da je slabija nebi valjalo pa sam poshao tom logikom ako je 500 kubika jaci motor i bar jedno 200kg tezi neverujem da bi to vuko kako treba dok po meni optimalno je 3.0 sad neznam zato se raspitujem.

A shto se tice cekanja da naletim na dobru 7 to mogu pa makar trebalo i 2 godine.

Nega jel neko moze da mi kaze koliko su neki delovi za e38 npr. diskovi, plocice, filteri i tako to; ako je neko josh menjao znacilo bi mi puno da znam shta me ceka

Link to post
Share on other sites

Te stvari nisu preskupe, kvarovi su preskupi.

3.0 jeste minimum, dobro razmišljaš.

730d ide lepo, za razliku od 725 tds prevoza.

740i je ono što je najbolje izašlo u E38

Link to post
Share on other sites
Mozda ja nisam upucen, al vidim da ti jesi, i samo ne znam kako ne radis u bmw-u pa da ti pravis automobile?!

Svasta se ovde moze procitati.

Da si upućen video bi da ja radim u BMW-u i pravim ga.

Link to post
Share on other sites

Znam druze i ja shta valja da se ja pitam ja bih uzeo m5 e39 ili 750il al problem nije kupiti auto nego sve ostalo shto uz njega ide registracija, osiguranje, delovi, gorivo; ko zna koliko 740i trosi kad moj 320i trosi 13l po gradu.

Nishta raspitacu se po radnjama i servisima koliko koshtaju delovi a i moram da vidim kolia je registracija znam da je za santafe 2.2 114kw oko 56.000din

Link to post
Share on other sites