Recommended Posts

Desava se ponekad da se u toku voznje na sekund ugasi svetlo i posle ponovo upali, onako sam blicne. Isto tako je i do brisaca, nekad rade, a nekad nece, jedino na najbrzem modu uvek rade rade. Ali cim skinem kontakt, vratim, prorade. Verovatno negde ima neki spoj, e sad gde, koji ? Da zan sta da proverim.

Link to post
Share on other sites

Ako ti se gasi samo svetlo instr. table, ne i dugmici, onda verovatno gubi kontakt na dyeku table ili u samoj tabli.Sto se tice brisaca moguce da te automat brisaca zeza, trebao bi proveriti napone.

Link to post
Share on other sites

Provericu. Mada mislim da je nesto oko instalacije. Jer se ponekad desi, jako retko, da ne rade podizaci stakla. Isto skinem kontakt, vratim, uplalim auto i proradi. Da nije do kontakt brave nesto ?

Link to post
Share on other sites

Za instrument tablu sam ti rekao, ako se ne gasi i svetlo na dugmicima, dzek ili sama tabla.

Za podizace i brisace videti sta im je zajednicko.

Link to post
Share on other sites

Sad ne znam ni sam da li se gase sva svetla u kabini, desi se retko i na kratko, pa uvek pogledam samo na komandnu tablu. Videcu da li se desava i sa svim svetlima. A problem sa brisacima i podizacima se ne desava istovremeno. Podizaci zabaguju jednom mesecno i redje. A brisaci dosta cesto. Ne rade ni prskalice, samo treca najbrza brzina.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Imam jedan problem, postavicu ovde pitanje da ne otvaram novu temu posto je jako slicno...

Dakle, povremeno u toku voznje mi se desi da oslabi svetlo na instrument tabli, cd playeru, i svim dugmicima.Kao kada se podesi da sija najslabije, a ustvari mi je podeseno na najjace.To mi se do skoro nije desavalo, zna li neko u cemu je problem?

Link to post
Share on other sites

Imam jedan problem, postavicu ovde pitanje da ne otvaram novu temu posto je jako slicno...

Dakle, povremeno u toku voznje mi se desi da oslabi svetlo na instrument tabli, cd playeru, i svim dugmicima.Kao kada se podesi da sija najslabije, a ustvari mi je podeseno na najjace.To mi se do skoro nije desavalo, zna li neko u cemu je problem?

Zeza te potenciometar na LCM-u.

Link to post
Share on other sites