Recommended Posts

Narucio sam maglenke, na prekidacu za svetla imam samo jedno siroko dugme za zadnje svetlo za maglu (znam da bi trebalo da ih ima dva, ali kod mene nisu bile predvidjene maglenke kao oprema). Voleo bih da iskoristim to dugme, pa neka gori istovremeno i zadnja maglenka. Ubacicu instalaciju do prekidaca, ne bih da budzim novi prekidac, a kompletan deo sa dva prekidaca je previse skup. Da li je moguce iskoristiti taj postojeci prekidac, ubacio bih relej, treba li mi jos nesto da povezem maglenke? Hvala.

PS:ugradio sam i tzv. dnevna svetla, imam i angel eye, voleo bih da dnevno svetlo povezem da radi preko pozicije zajedno sa angels eye. Zna li neko na koju zicu da povezem, a da ne napravim spoj itd, itd i zeznem led diode...

Link to post
Share on other sites

Razumeo sam te da imas zadnje maglenke i da hoces da ubacis i prednje. Prekidac je vezan na modul i omda modul pali releje. Nisam siguran da ces moci tek tako da se nakacis na prekidac. Najsigurnije ti je da se nakacis na izlaz relea koji pali sijalice zadnjih maglenki i preko relea palis i prednje maglenke.

Link to post
Share on other sites

Probacu da pronadjem taj rele za zadnje maglenke, pa cu preko njega nakaciti i prednje koje su na vec na carini (nadam se da me nece odrapiti suvise :)). Hvala na odgovoru i savetu.

Link to post
Share on other sites