Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Covece prozivas me sto nisam kupio volan gde god stignes. Nisam rekao da je skupo ili ne .kupio sam trokraki volan i kostao me 200e da dam jos 100e za tvoj da ga presvucem nije mi se isplatilo. Pitao sam te da ti dam moja tri volana i 50e.nisi hteo i to je ok. Ali nema potrebe da me prozivas kad god ti se ukaze prilika. Mislim da ja nisam bio nekorektan prema bilo kome na ovom forumu,a veruj ni u zivotu uopste. I ja ti se ovim putem javno izvinjavam ako sam te na bilo koji nacin uvredio.

Link to post
Share on other sites

Koliko lep auto, ja sam odusevljen. Svaki detalj na svom mestu. Od tebe nista drugo nije ni za ocekivati, svaka cast ;)

HVALA?

Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je skupo ili ne

Evo ja se tebi javno izvinjavam, izgleda da je veza bila jako losa pa sam ja pogresno razumeo da si mi rekao da taj volan u odlicnom stanju kompletan kod "lopova"(tako ih ja zovem, da ne bude da si ti to rekao)iz zuca kosta 150e i da ja nisam normalan koliko trazim. Ponuda sa tri volana i 50e je bila vise nego korektna ali sam ipak zeleo da ga prodam za kes. Eto izvini sto sam te prozivao, mogao bi da se zakunem da je ovako tekao razgovor. Ps ako je ipak tako bilo, prihvatam tvoje izvinjenje. Izvini sto mi trebalo toliko da odgovorim, morao sam da formiram trzisne cene... peace bro

Link to post
Share on other sites

Ocigledno si dobro cuo ali si pogresno protumacio. I sledeci put imas moj broj pa mi kazes sta ti nije po volji a ne da me prozivas.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...