prpblem cd changer ne reguje na komande iz kabine


Recommended Posts

kao sto rekoh ne regauje na komande iz kabine tj sa borda. samo ispise NO TAPE, kao da ga nema. gledao sam osigurace ispod instrument table ali sve je okej

osiguraci nazad u kepeku isto gledao ok su samo nisam nasao gde je osigurac od cd changera br 56 ako se ne varam? ima neko predlog sta da radim? kako da nadjem osigurac da od toga krenem

Link to post
Share on other sites

kada smaknes onu blendu(neznam kako da je nazovem) sa CD changer-a i pritisnes dugme,jel ti izbaci napolje sarzer gde se ubacuju CD-ovi?

ako izbacuje,znaci da ima struju.

verovatno je problem u samoj jedinici,kod mene isto tako zezalo,samo pise NO CD

izvadim napolje cd jedinicu,rasklopim u najsitnije detalje,ocistim laser,vratim i proradi najnormalnije.

E posto mi je zabagovao posle mesec dana ponovo,isto sam izvadio,raslopio,ali namerno nisam cistio laser,nego sam samo sklopio i vratio nazad. I opet je proradio i radi i dan danas godinu dana posle toga.

Mislim da u celoj prici nepravi laser problem,nego nesto u celom mehanizmu zakoci i nece da ubacuje CD da ga laser iscita,iskreno neznam sta,ali u toku rasklapanja,mrdnem to nesto sto je zakocilo i proradi.Sta je konkretno koji delic unutra neznam.

Link to post
Share on other sites

nesecam se da sam video kod mene takav

kolko se secam ima onaj "strujni" veliki dzek i ima onaj tanki maleni to je mislim opticki ili kako se vec zove

Link to post
Share on other sites

imaju 2 dzeka + taj mali mtalni. on ke zanima cemu sluzi i za sta koristi.

nevezano za to kakve su mogucnosti da se pojaca signal za tv da e bude onako zrnasta slika nego kristalno jasna i cista

Link to post
Share on other sites

imaju 2 dzeka + taj mali mtalni. on ke zanima cemu sluzi i za sta koristi.

nevezano za to kakve su mogucnosti da se pojaca signal za tv da e bude onako zrnasta slika nego kristalno jasna i cista

Da vozis samo na otvorenom. Meni se po gradu menja signal, čas je odličan, čas je loš, ali na otvorenom, posebno auto put 1/1. U inostranstvu je mnogo bolji primer (HR, HU, GR).

Link to post
Share on other sites

imaju 2 dzeka + taj mali mtalni. on ke zanima cemu sluzi i za sta koristi.

nevezano za to kakve su mogucnosti da se pojaca signal za tv da e bude onako zrnasta slika nego kristalno jasna i cista

ja nemam pojma nemam tv :angry:

Link to post
Share on other sites