Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 hours ago, filip11314 said:

Ja imam odlične farbare. Rade stvarno odlično, bez fušeraja. Znam da su radili Kiu Pro sid za 700e komplet. Plus ispravljanje krova i par ulubljenja i krpljenja.

Ja sam oterao ženin auto kod tebe u "kraju". U petrijevu kod auto rendžera. Radio sam već jednom auto tamo (kada je malčice goreo :( ) i bio sam zadovoljan. Nisu fušarili. E sad cene, ne znam koliko im je ceo auto.

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, smg said:

Ja sam oterao ženin auto kod tebe u "kraju". U petrijevu kod auto rendžera. Radio sam već jednom auto tamo (kada je malčice goreo :( ) i bio sam zadovoljan. Nisu fušarili. E sad cene, ne znam koliko im je ceo auto.

Ovo je baš moj drugar. Radio sa kumom u Italiji i sad rade ovde. Sad baš sređuju moj auto. Video sam kako i šta rade i ne bih nikome drugom ostavio auto da mi radi. Znam da su Kiu uradili za manje od nedelju dana komplet...

Link to post
Share on other sites

moj prvi kupe e46 je drugar koji ga je uzeo od mene uradio komplet bez motornog prostora za 500e, i ispao je ok, e sada kapiram da za 600 moze da se uradi ceo auto da bude ok. Znam da recimo u modena coloru su drugu uzeli 2000e za slk 2005 god. Sto je po meni izuzetno mnogo para, jos bela obicna boja nikakva perla. Ne znam, nikada ni jedan auto nisam ofarbao kompletno, samo branici, cisto da opipam teren za cenu i po mogucstvu da dobijem neku preporuku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

AST je skoro duplo skuplji, o Ohlinsu da ne pricam :D

Namestio sam tepihe, svetlosne grupacije i jos neke sitnice, ostatak enterijera je u pripremi, branike treba da pokupim sa farbanja i ostaju stakla kad uhvatim mogucnost.

SMaCG.jpg

SMpO2.jpg

SM3Ue.jpg

SMNiY.jpg

SMs6d.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Bice slika uskoro, zbog loseg vremena su radovi bili pauzirani, ali krecemo sada punom parom. Stari auto je prodat sa ubacenim 2.0 motorom unutra, tako da ce se i on u skorije vreme voziti :)

Stozere smo isekli tako da ostane 50mm mesa i savrseno ulaze u BC stozer, ostalo je samo da se ociste i zavare.

p55DY.md.jpg

p5Ldd.md.jpg

sycXe.md.jpg

syZHG.md.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...