Recommended Posts

Nabavih crnu "komorastu" lasnu sto ide na podbranik, te mi je od spolja ostalo da nabavim maglenke, eventualno bubrege u crno + is lip, mada se nesto cimam da bih ga svugde kacio. Motor jos malo pa presao 1000, te uskoro ide na dotezanje i menjazu ulja pa cemo znati kolko poteze od 0 do 100 :D Taman i prednja sedista kod Zokijevog prijatelja da resimo.

dsc3504.jpg

10923465_914235058601510_913482383730811302_o.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlicno je ispalo! U svemu ovome,po meni, bode oci crvena kozica oko rucice menjaca. Ubaci crnu kozicu sa crvenim savom da se slozi sa bojom auta i crvenim detaljima u istrument tabli i skini onu sivu boju oko casovnika i sa onog pravougonika pored polugica za ventilaciju i enterijer prva liga! ;)

Link to post
Share on other sites

Prvi poteg je iz prve, ostalo je sve iz druge. Do 4 hiljade ide, posle kao da vrti u prazno (a posle 4k bi trebao da je najjaci), glavna sumnja mi je auspuh s'obzirom da mi je Pirke uradio neku varijantu koja je dovoljna za 2.0, da bi ispalo jeftinije (je uvek skuplje).

Link to post
Share on other sites

Vidis kako dimi napred kod motora verovatno ti pusta dihtung izduvne grane ili negde imas rupu na grani ako si stavljao od nje do kraja novo, bar mi tako deluje na snimku.

Kocka bas lepo izgleda jedino bi zamenio kozicu menjaca i stavio fabricku rucicu ili od e36...

Link to post
Share on other sites

Izmerio sam cev danas, spoljni precnik je 52, sto ce reci da je iznutra 50, a to je jelte malo. Trenutno sto je odradjeno jeste busenje bloka na 84mm, radilica od 2.4 dizela, klipovi i klipnjace od m70, karike dihtunzi i lezajevi novo, dakle posao oko samog motora. Ostalo nije dirano za sada, ali ce ici usis od 2.5 zasigurno dok ce glava 2.5 i ubrizgavanje 3.5 sacekati malo (vise). Sad treba da vidim sa Pirketom sta raditi oko izduva, jel moze da se stavi veca cev ili mora sve komplet da se menja.

Edit: Do 4 hiljade (gde treba da napravi max moment) ga zavrti ko 2.0 do blokade, ali posle kao da ne proizvodi snagu. Do 100 ako ga vrtim do 4k i promenim 5 brzina isto stigne kao kad ga vrtim do 6 i kusur i promenim 3.

Link to post
Share on other sites

Pa jel vidis na snimku kako punis gas tako istim ritmom izbacuje dim napred, proveri izduvnu i taj dihtug izduvne zameni ako treba kostao je nesto smesno kad sam ja uzimao pre dve godine ~800din koliko se secam...

I sto kaze 325ixA mapa ne moze stara i dizne ako su stock imaju slab protok

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Elem jedan klip je pobrljavio pa je onako bangavo isao, sredismo to i sada ide lepse :) Dizne su tu, cekaju se suske za usis pa sve to lepo da montiramo i bice druga prica. U medjuvremenu smo i maglenke nabacili, sad iauto izgleda ozbiljnije.

10931198_936369863054696_8873320396079997281_o.jpg

Link to post
Share on other sites