Recommended Posts

Kao sto u naslovu pise, konacno je stigao BMW-e...

Kupljen od prvog vlasnika u Nemackoj, 316d 115ks, od opreme ima fabricki cd, digitalnu klimu itd... U Nemackoj je stavljen neki dodatni katalizator placen 700 eur i sada ispunjava Euro 4 normu, ima komplet dokumentaciju od prvog servisa do dokumentacije i brif-a prilikom izvoza iz Nemacke... Stigao na sopstvenim tockovima, presao stvarnih 230.000... Na trapu savrsen, dva kompleta guma, nove zimske, nove letnje gume, odradjen veliki servis za svaki slucaj u Srbiji... ;)

IMG_20140413_WA0000.jpg

IMG_20140413_WA0001.jpg

IMG_20140413_WA0002.jpg

IMG_20140413_WA0003.jpg

IMG_20140413_WA0004.jpg

IMG_20140413_WA0005.jpg

Link to post
Share on other sites

BMW je bio prijavljen u gradu Delitzsch Sachsen, bez te 4 ne mozes u nekim gradovima (Nemacka)da udjes u centar grada, samo ne znam da li ti jos vazi, ako budes isao nekada...

Link to post
Share on other sites

Okviri su tu za privremeno, stavio bih one sa natpisom fan kluba, treba da platim clanarinu i da se uclanim zvanicno... ;)

Ikone su tu za krizne situacije, sad su u fioci... :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Potrosnja u kombinovanoj voznji je 6.9 po bordu, za kubikazu i tezinu vozila sasvim Ok. Meni je Peugeot 307 1.6 bezinac u kombinovanoj 7l/100km uz voznju do 110km/h na otvorenom, a na otvorenom uz penzionersku voznju do 80km/h izmerio 5.2l/100km al je voznja smooor zivi.... Tako da BMW-e je super sto se tice potrosnje i osecaja uvoznji, u odnosu na Peugeot je kao avion... A osecaj kad se vozi BMW...

Link to post
Share on other sites

Danas sam uzeo Bmw-ovo ulje i filter za redovan servis... Slike stizu nesto kasnije zbog usb-a... Super ti potrosnja na tom 320d, ne znam dal je normalno sto mi ujutru ventili lupkaju 3, 4 sekunde na prvo paljenje? To li je normalna pojava ili mora da se radi nesto? I posle u toku dana kad se upali ima malo drugaciji zvuk 2, 3 sekunde i onda posle radi ko sat... :unsure:

Link to post
Share on other sites