Recommended Posts

Evo ovako da kazem,imam problem sa diznom tj 1 dizna mi ne radi,a ocistio sam ih sve..Majstor mi rece da ne dobija struju ta dizna,da nema masau..Ako moze neko da mi kaze u cemu je problem..Hvala..Upitanju je 520i E28..

Link to post
Share on other sites

taj bi trebalo da ima polusekvencijalno ubrizgavanje znači 3 izlaza iz računara a ne 6

možeš da premostš minus sa šeste dizne na prvu

Link to post
Share on other sites

taj bi trebalo da ima polusekvencijalno ubrizgavanje znači 3 izlaza iz računara a ne 6

možeš da premostš minus sa šeste dizne na prvu

Zar nije dva izlaza, tri dizne po izlazu. Prva, treca i peta na jedan izlaz a druga, cetvrta i sesta na drugi izlaz. Probaj spojiti masu problematicne dizne sa njenim parom.

Link to post
Share on other sites

E jbg, tu pise 1,2 i 3 negde 1,3 i 5. Verovatno nisu isti dme. Jedno je sigurno,po tri dizne na dva izlaza i najbolje mu je instrumentom proveriti koji su parovi i onda povezati diznu koja gubi masu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Problem sa diznom resen...Emulator je nesto bio zezao,pa je dizna otisla,sad je stavljena druga dizna i auto je cudoviste :worshipbmwts9: jos ovaj emulator da zamninim i to bi bilo to,kada stignu pare bice zamenjeno :D,sada smo sredili da radi normalno dok se to ne zameni...

Link to post
Share on other sites