Recommended Posts

Bogami tesko, ima Crni82 je pisao kako se vrsi reparacija obicnih metlica, ali ne celih brisaca.

Link to post
Share on other sites

Nadjes polovne metlice i stavis nove brisace. Nove metlice i brisaci su ti oko 50e. A polovne mozes naci kod 777,Boban rolleyes.gif

to ti je moj predlog, pozz

Tako je kolega :D

Link to post
Share on other sites

Cena novih metlica za e39 je pala.

Kada sam ja trazio gumice da zamenim na mojim(malo teze bilo naci gumicu od 65cm), na 2-3 mesta mi prodavci nudili komplet Bosch metlice za 3000din za e39.

Link to post
Share on other sites

Cena novih metlica za e39 je pala.

Kada sam ja trazio gumice da zamenim na mojim(malo teze bilo naci gumicu od 65cm), na 2-3 mesta mi prodavci nudili komplet Bosch metlice za 3000din za e39.

Hvala na informaciji pogledacu malo po radnjama, ali secas li se mozda gde si trazio?

Link to post
Share on other sites

Novi Sad Autoslavija, i neka radnja na ulasku u brace ribnikar iz futoske.

Loznica, radnja kod opstine. U glavnom svi ih imaju sada i cena nije vise 50 eura kao pre.

Naravno ja uzimam samo gumice iz ovih jeftinijih metlica, jos je to jaka cena za pisljive metlice

Link to post
Share on other sites

imas u top autu buelvar kraja aleksandra 389 metlice champion 65 cm je 1300din. ja sam i dalje za varijantu kupis alcine metlice skines gumu i zamenis na vec potojece ako ih imas. tada te 65 cm kosta oko 550din, a alca brisaci brisu ludilo

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

jel i dalje ta alca varijanta najbolja? A boschove komplet metlice sa brisacima sam procitao da nije zadovoljan neko.?

Link to post
Share on other sites