BMW 120 d e87 2010.


Recommended Posts

i ja ih vidim, al' ne vidim da si napisao par reci o kolima :dance3: Jeste da slika govori 1000 reci, ali daj napisi neko stivo za procitati:)

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta bih napisao, meni je ovaj model ekstra. Dugo sam ga trazio, jos pre 2 godine kada sam umesto njega kupio A3 sportback 2.0 tdi 125 kW sa dsg menjacem i brdo opreme...audi sam zamenio u februaru ove godine, neletela mi ekstra ponuda koju jednostavno nisam mogao da odbijem.

Auto je presao u momentu kupovine nepunih 78.000 km...Vuce i ide odlicno, posto jeovo moj prvi bmw, i sve vreme sam ga poredio sa A3 mnoge stvari su mi bile jako neobicne...Recimo linearnost ubrzanja, kod a3 toga nema, zvucna izolacija kabine je mnogo bolja, osecaj na volanu bolji...naravno, a3 je imao neke prednosti...imao je sportska sedista koja u mom stilu voznje znace, nije bio konforniji pozadi u smislu vise mesta, i jedan i drugi su pozadi za dvoje. U a3 se pozadi lakse ulazi, ali kad sednes, krov je jako nizak pa ja sa svojih 175 cm dodirujem glavom krov...Ovde toga nema...sedista pozadi su nekako prirodnije namestena, dok je kod audia taj ppolozaj mnogo uspravniji. Audi je imao nesto veci gepek, ali kako moja porodica ima tri clana, nama to nije presudni faktor. Jos jedna stvar naovom BMW me je zacudila. To je potrosnja. Na otvorenom putu, odnosno na relaciji Sabac-Trst-Kranj-Sabac pri brzinama sve vreme 130-140 km/h potrosnja je bila 5.3 l/100 km. Audi je imao potrosnju na putu na more 6.3. Po gradu je trosio 9.5-10 l/100 km dog BMW trosi oko 8.5.

Link to post
Share on other sites

Zanimljivo poredjenje.

Buduci da nemam nikakva iskustva sa serijom "1" vredi saznati par detalja iz prve ruke.

U svakom slucaju lep kec ...

Link to post
Share on other sites