Pomoc prijatelja?


Recommended Posts

Posto sam nedavno kupio svoj prvi bmw a nadam se ne i poslednji, imam jedno pitanje za vas, mozda neko moze da mi pomogne jer u user manualu ne pise nista, a ovlasceni servisi su me elegantno otkacili.

Pitanje je sledece:

Kada sam kupio auto, na board kompu je bila ukljucena asistencija za prebacivanje brzina u vidu broja na display-u board kompa. Kako su kola bila ugasena a deca se igrala i cackala svasta to je iskljuceno i ne mogu to da upalim. Konacno pitanje, zna li neko kako se to radi?

U servisu su mi rekli da je to neka kombinacija tastera, da ni oni to ne znaju na pamet ali da dodjem i da ce to uraditi oni.

Hvala unapred. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

citao sam to uputstvo, i ono sa i drive koji ja imam i tamo toga nema.

juce sam bio dokon pa sam se igrao sa polugama i tasterima BC...naravno, nasao sam kako se ukljucuje...ako nam ovlasceni servisi uzimaju novac na ovome, onda je to zaista sramota. Jos veca je sramota da ne znaju napamet kako se to ukljucuje.

Postupak je naravno jako jednostavan. Pritisnete taster BC i drzite i onda onaj klizac za pomeranje gore-dole koji sluzi za podesavanje osvetljenja, proveru intervala servisa pomerate gore dole i to se ukljuci.

Link to post
Share on other sites