Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

BMW 2002 Turbo 1975 o godiste u jako dobrom stanju, prelakiran u original boji 1980 e godine radi ogrebotina.Nikada nije varen i jos uvek nema korozije.Inace je mehanika takode u odlicnom stanju, turbo puni odlicno, kompresija odlicna, ulje ne probija i presao je svega 90000 hiljada/km.Sada mu menjam sve oko kocnica , vodenu pumpe, termostat, par vodenih i uljanih creva i sva ulja.Preostaje mi da nabavim sportski peto stepeni menjac i novi auspuh i to je to.Za sada :angry:

Pozdrav !!

p1010042sz2.th.jpg

p1010038et9.th.jpg

p1010039vv2.th.jpg

p1010042bm9.th.jpg

p1010044yx2.th.jpg

p1010045uw1.th.jpg

p1010031lz4.th.jpg

p1010033wb7.th.jpg

p1010038ko4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ajme koji je ovo stroj sjecam se kao mali dok sam bio jedan lik u selu ga je imao ali nije mu dugo potrajao jedva je zivu glavu izvukao :)

uglavnom PREDIVAN PRIMJERAK IMAS

Link to post
Share on other sites
Ovo je za postovanje,2002 i jos turbo,to su unikati jer ih je izaslo vrlo malo!

Ubeden sam da je tebi sve to jako dobro poznato a za one kojima nije, napravljeno je 1000 belih, 600 sivih, jedan crni,jedan inka narandast,jedan zlatni i sigurno jos koji specijalac.Normalno sada ih ima manje jer je dosta slupanih a i za vreme krize za naftom 70ih dosta su auta bila napustena i lose odrzavana.Danas su jako potrazena vozila "primecuje se i po ceni" malo je to nerealno jer si finog ovde mogao kupiti pre par godina za 10h eura a sada ima jednog na mobile.de za 50h eura. :)

Link to post
Share on other sites

Hmmmmmm!!! sto se tice klipa stvarno neznam dali moje znanje oko kompjutera pokriva taliko komplikovan zadatak,stvarno nikada nisam niti pomislio o tome da bih mogao da posaljem.Cim auto bude gotov i vreme se malo poboljsalo ja cu sa digitalnom kamerom malo snimiti a za slanje klipa cu morati da angazujem ovu mladu generaciju oko mene.

Pozdrav !! :wink2:

Link to post
Share on other sites
Evo onog muzeja o kome sam govorio.

6-1.jpg

7-1.jpg

8-1.jpg

9-1.jpg

Veeeery nice :acute:

kakav "ludak"!!!!!!moram da popijem nesto!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wow ova kolekcija stvarno izgleda nestvarno... Nisam ni sanjao da ima ovoliko dobrih 'klasika u Srbiji... Neverovatno su ocuvani majke mi... Sto kaze Iga gore, da se svi dogovorimo pa da idemo ko ekskurzija XD

Link to post
Share on other sites

mislim da je sledeche srede ili mozda chak i ove licitacija za automobile sa carine

ima 1 bmw 2002 cena je 16.000 din... pa ko voli neka proveri

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
mislim da je sledeche srede ili mozda chak i ove licitacija za automobile sa carine

ima 1 bmw 2002 cena je 16.000 din... pa ko voli neka proveri

Dobio sam informaciju kako navedeni primerak ima trulu limariju. Zato je vec peti put na aukciji...

Link to post
Share on other sites