Recommended Posts

Evo i ja da dodam nesto.

BMW 320d

150ks

2003 godiste

Prvi vlasnik u CG

Prvi bembe, kao sto slike pokazuju ocuvan veoma. Kako s polja tako i iznutra. Oprema rekao bih neki standard...nema grejace sedista, nema kozu, alarm koliko sam primetio...dobio sam samo jedan kljuc!!! I to me smara malo ali hajde....moze jos jedan da se napravi! ;)

Utegnut max. Promenio samo ulje i filter ulja, ostalo je za sada ful. Jedino da se priviknem malo na zadnju vucu, a ovih dana bas kisa udarila...tako da je vec bilo iskustva!

Ono sto planiram jeste da mu se dobudze LED angel eye prstenovi i eventualno neki ksenoni(Pitanje: da li je potrebno dodati nesto na farovima ukoliko se odlucima na ksenone ili samo da se promeni sijalica?)

Link to post
Share on other sites

kljuc je najmanji problem, stavi fabricki cd, ovako izgleda bzv. Takodje patosnice ne bi bile lose. Ako hoces full farove onda angel eyes + biksenon sa projektorima. Posle mozda i sportski volan sa komandama, i tako, videces vec vremenom :)

Link to post
Share on other sites

kljuc je najmanji problem, stavi fabricki cd, ovako izgleda bzv. Takodje patosnice ne bi bile lose. Ako hoces full farove onda angel eyes + biksenon sa projektorima. Posle mozda i sportski volan sa komandama, i tako, videces vec vremenom :)

+1 za fabricki cd

Link to post
Share on other sites

kljuc je najmanji problem, stavi fabricki cd, ovako izgleda bzv. Takodje patosnice ne bi bile lose. Ako hoces full farove onda angel eyes + biksenon sa projektorima. Posle mozda i sportski volan sa komandama, i tako, videces vec vremenom :)

Da, slazem se da CD player sucks. Polako, i to ce doci na red...prvo me zanimaju farovi...koliko ce da me kosta ta zabava? :e30:

Pitanje: Duga svetla kad se smrkne skoro da se ne vide, a kamoli 100 - 200m ispred...ma nista, bacaju kao i kratka...imaju neku plavicastu svetlost ali ne bacaju duze od oborenih svetala. Da li zna neko do cega je? Sijalica ili....

Link to post
Share on other sites

ukljuci uvece duga svetla i izadji ispred da vidis kakva su. Ako vec hoces da stavljas angel eyes, onda sacekaj da zamenis sve u paketu. Biksenon bi ti bilo idealno, pored njih duga svetla ni ne ukljucujem

Link to post
Share on other sites

polovna oba sve komplet farovi od restajlinga, xenoni, i angel eyes i sve oko 300 e mislim...

Ja sam ceo komplet prodao za 320, oba bixenon fara i angel eyes.

Link to post
Share on other sites

ukljuci uvece duga svetla i izadji ispred da vidis kakva su. Ako vec hoces da stavljas angel eyes, onda sacekaj da zamenis sve u paketu. Biksenon bi ti bilo idealno, pored njih duga svetla ni ne ukljucujem

Ma sta ima da ih gledam ispred kola kad vozim ne mogu da vidim ni belu kozu na 50m, strah me da mi neka budala ili neki vepar :D ne iskoci pri brzini od 140kmh na magistrali.

polovna oba sve komplet farovi od restajlinga, xenoni, i angel eyes i sve oko 300 e mislim...

Ja sam ceo komplet prodao za 320, oba bixenon fara i angel eyes.

Sad sam se iskresirao za kola, reg. i jos neke stvari mimo kola tako da ce u tom slucaju da se malo saceka...mada razmisljam, ni ovi farovi nisu tako losi...mozda samo LED prstenovi i eventualno taj bixenon...samo ne razumem da li moram nesto na farovima da ugradjujem ako hocu xenon, bixenon sijalice ili samo da ih turim umesto obicne H7?

Link to post
Share on other sites