Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Epa dragi gosti drago mi je sto ste se lepo proveli kao i ja a nadam se i svi..... :buba:

Sledeci put ce biti jos bolje, masovnije i organizovanije.... ovo je bilo sve na brzinu ali mislim da smo ispunili ocekivanja a mozda ih i prevazisli :buba: :buba: (nikad se nezna)...

Pozdrav od NISLIJA i uvek ste nam dobrodosli....

Link to post
Share on other sites

Stvarno Nislije svaka cast,evo zahvalni i Milos i ja,stvarno sto Nidza kaze reci ne mogu opisati to gostoprimstvo i ugodjaj sa strane Nislija.Sve su nas iznenadili,iskreno nismo ocekivali bas toliku pozrtvovanos. DRUGARI NISLIJE HVALA :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Hvala vam ljudi na lepim recima, zelja nam je da se ovakvi skupovi organizuju cesce ne samo u Nisu, Beogradu, Zrenjaninu nego i u ostalim gradovima.

Sto se Nisa tice pozvani ste svake nedelje na nedeljno okupljanje ljubitelja BMW-a.

20042008001.jpg

Link to post
Share on other sites

LELELELE kakve fotke! Pa ovo ... ne znam ... MA BESE SI LUDNICA I TO FINA! DAJTE KLIPOVEEE!! HOCU KLIP KAD SAM JURIO NISSAN-A I M3 OD KRAJA PISTE!!! EE LJUDI MOGU DA VAM KAZEM DA JE SVEEE EXTRAAAAA I KAD DOLAZITE OPET!?? :pleasantry: :P :D :D :D

E za malo da zaboravim ja nisam Gazda vec Gadza ( jedna slika se zove Gazda vs Bmwloud)!!

Link to post
Share on other sites
LELELELE kakve fotke! Pa ovo ... ne znam ... MA BESE SI LUDNICA I TO FINA! DAJTE KLIPOVEEE!! HOCU KLIP KAD SAM JURIO NISSAN-A I M3 OD KRAJA PISTE!!! EE LJUDI MOGU DA VAM KAZEM DA JE SVEEE EXTRAAAAA I KAD DOLAZITE OPET!?? :P :D :D :D :D

E za malo da zaboravim ja nisam Gazda vec Gadza ( jedna slika se zove Gazda vs Bmwloud)!!

Moja greska ja se izvinjavam :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

LJiljo hvala za pozdrave!!!!

Lepa slika!!!

Ja sam se pogubio sa ovim snimcima,veceras saljem sve kicku pa ce on to da postavi!!!!Sta cu kad sam slab sa ovim racunarima??? :P :) :)

Link to post
Share on other sites

Konacno sam uspeo!!!! :P :) :)

Kao sto sam obecao evo da se malo vidi kako je bilo...

Kamera je by Miki S38,ja mislim a sa druge kamere ubacujemo naknadno...

:P :) :cray:

Link to post
Share on other sites

Hvala Ljiljo super su slike,posebno ona poslednja :)

@ kick-zamisli da je upala druga kako treba :P :)

Opet kazem ako neko ima sliku kad sam upalio gume neka okaci.Hvala

Link to post
Share on other sites

Evo još par slika sa skupa. Ali prvo da se zahvalim drugarima iz BG-a koji su u ponedeljak na Banjici organizovali vanredan skup, gde smo se lepo družili. A meni su kao poklon za njihove utiske koje su poneli iz Niša kupili kao poklon ///M ručicu za menjač. Kada sam istu video, oduševio sam sei naravno odmah je postavio.Još jednom veliki pozdrav i hvala Nidži crvenom, Darku TDS, Milošu 525, Srbi, Mikiju S38 i drugim ljudima koji su me iskreno mnogo obradovali poklonom.

IMG_1977.jpg

IMG_1978.jpg

IMG_1980.jpg

IMG_1983.jpg

IMG_1984.jpg

IMG_1985.jpg

IMG_1986.jpg

IMG_1987.jpg

IMG_1988.jpg

IMG_1989.jpg

Link to post
Share on other sites