Ne radi obrtaj, potrosnja, svetlo kabine i bord


Recommended Posts

Pozdrav.. Imam problem sa autom, odjednom je prestalo da radi sve.. Cak i radio nije radio, ali mi je majstor jedan izvuko novu masu za radio i sad radi.. A ostalo i dalje ne radi.. tabla cela radi, samo mi kazaljka za obrtaje i potrosnju goriva ne radi, desava mi se kad udarim na nekoj rupi da proradi,ali ne pokazuje tacno i sporije radi, radi kratko i opet isto i dalje ne radi.. Auto je bio na servis, i promenjen je lezaj u zadnjem levom tocku, i od kad sam uzeo auto od majstora sve ovo ne radi.. osigurac je dobar proverio sam, do neceg drugog je.. Ako je neko imao slican problem nek kaze, idem za vikend kod majstora pa da znam sta da mu kazem, sta moze da bude kvar..

Link to post
Share on other sites

za obrtaje proveri davac pozadi na diferencijalu ,oce da izgubi kontakt pa da zeza mene isto tako zafrkavao ;) a za ovo ostalo ti ne mogu pomoci :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

za obrtaje proveri davac pozadi na diferencijalu ,oce da izgubi kontakt pa da zeza mene isto tako zafrkavao ;) a za ovo ostalo ti ne mogu pomoci :)

Mislim da sa difa dobija signal za km sat,obrtaji sa kompjutera.Rastavi okrugli dzek ispod haube i ocisti kontakte i pregledaj da nije neka od zica labava

Link to post
Share on other sites

Meni zeza za temperaturu kazaljka, lupim jednom dvaput i nema problema :)

Samo da ne prodjes kao ja, podigao temp a kazaljka ni do pola nije dosla. Puklo crevo ja bez vode fala bogu 3 sata naj veca guzvara u gradu i dok sam uspeo da se sklonim sa puta na svu srecu otisao samo dihtung glave.

Link to post
Share on other sites

Mislim da sa difa dobija signal za km sat,obrtaji sa kompjutera.Rastavi okrugli dzek ispod haube i ocisti kontakte i pregledaj da nije neka od zica labava

Kad mi je majstor radio servis, i resetovao one lampice za servis, od tad ne radi, po nekad proradi ali na kratko..

Link to post
Share on other sites