Centralna brava


Recommended Posts

Imam problem sa zaključavanjem. Kad hoću da zaključam, okrenem ključ, vrata se zaključaju pa odmah otključaju, okrenem ključ još jednom i onda se zaključaju i to je to. Šta se dešava, zašto to neće iz prve?

Link to post
Share on other sites

Imam problem sa zaključavanjem. Kad hoću da zaključam, okrenem ključ, vrata se zaključaju pa odmah otključaju, okrenem ključ još jednom i onda se zaključaju i to je to. Šta se dešava, zašto to neće iz prve?

POgledaj da li radi motoric za rezervoar.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ovako. Auto je imao neki šugavi alarm-daljinsko zaključavanje. To je bio kupus od kablova kod pedala. Sve sam to poskidao.

Auto je i dalje sa problemom duplog zaključavanja tj svaki put moram dva puta da zaključam auto jer se on uvek posle prvog sam otključa. Npr ceo dan auto stoji, zaključam, on se otključa. Zaključam opet i sve je ok. Otvorim vrata, zatvorim, zaključam opet, on se otključa i onda opet moram da zaključam.

Ugradio sam novo daljinsko zaključavanje, sve radi perfektno i još uvek imam taj problem da moram 2x da zaključavam.

Molim vas da mi pomognete jer me ovo izludjuje. Hvala :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Desava mi se po nekad da ne zakljuca/otkljuca zadnja leva ili zadnja desna vrata... Recimo zakljucam, a zakljucaju se sva vrata osim zadnjih desnih. Onda otkljucam, pa opet zakljucam i tad su sva vrata zakljucana. Isto tako se ponekad desi i za otkljucavanje, i to uvek su zadnja vrata u pitanju. Gde da trazim razlog za ovo? :) Gepek i rezervoar se uvek zakljucaju, kao i prednja vrata.

Link to post
Share on other sites