Recommended Posts

E sada mi stvarno treba veca garaza!!! auto je 1969e godine inace i moj godisnjak u jako solidnom stanju sem soferovog sedista ,tu cu morati da nadem zamenu a i volan i felne bih zamenio za originalne delove i to je to.

Pozdrav!!

0015411174269cf0.th.jpg

0015411374269pb0.th.jpg

0015411474269ki9.th.jpg

0015411574269ps9.th.jpg

0015411274269ms5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

E, da, da........secam se... Opel Kadet iz 71-73g., imao je isti zadnji deo, al zato prednji deo..ko nebo i zemlja...

Bilo bi interesantno poredjati slike modela raznih proizvodjaca u okviru istih godina..npr.60te..70te..80te i 90-te..i uociti razliku u dizajnu izmedju BMW i ostalih (Mercedes, Citroen...itd). Predpostavljam da su posle 2000te dizajni vise-manje ujednaceni (ono..konfekcija i ostalo).

Izvini Zeerb sto sam malo skrenula sa teme tvog preslatkog novog oldtimer-a...

Link to post
Share on other sites

Najzad auto sa karburatorima!!!ovo mi je nedostajalo jos iz kraja80tih,zadnji mi je bio e21 320 "sta drugo"sa duplim weberima 45,motor 2,2l i kompletno radena glava.Tada sam imao 5miliona dizni i stalno govorio "ehhh da mi je dir. ubrizgavanje" Sto se tice zadnjeg dela klasican karmanov dizajn iz 60etih nekome ruzan a meni prelep. Slazem se da je kao herr Mitrovicev ali ne sumljam da je njegov za koji stepen u boljem stanju sudeci po slikama. Sto se tice uporedivanja automobila zaista je zanimljivo tek tada coveku bude jasno sta i ko je bio BMW krajem 60setih i do kraja 2000dite god.

Kada je rec o Herr Mitrovicu verujte da bi mi stvarno bila cast upoznati coveka takve licnosti, u mom krugu prijateljstva koji takode obozavaju automobile verujte da nema coveka koji sada nezna o herr Mitrovicu i svima sam pokazao slike i naucio ih da manevrisu po sajtu. Imali ko slike Herr Mitrovica iz mladih dana a i sadasnje a narocito neke sa nekom gujom, rado bi je uvelicao ,u garazi okacio i njome se dicio......

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Vodicu te kod njega kad dodjes u otadzbinu,ima on dosta fotografija...Kada mi je pokazivao neke slike iz sedamdesetih rekao mi je :"Ovo je Milija vozio dok je bio mali!Na jednoj slici vidi se e21 320/4 iz 76 gde je njegov sin malo dete a danas ima 35 godina!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Mozda je virtuelna garaza! :D

Virtuelna garaza nije ali se i meni ponekada cini jer sam imao mahom sve BMWe o kojima sam sanjao kao klinac a neke o kojima nisam niti smeo sanjati,

ali na zalost kao i sve ostalo sto sija nije zlato zapravo cs nije bio u tako odlicnom stanju kao sto bivsi gazda auta opisuje na sajtu.Otisao sam i doterao auto na slepu 500 km od kuce ali sam vec tamo ustanovio da auto nije u tako dobrom stanju jer je limarija ispod varena ali nazalost ne sa originalnim delovima ali na svu srecu mi se neki holandanin javio i ponudio dobru cifru posle 3 dana posedivanja auta i posle par dana ga je pokupio.

Pozdrav :D

Link to post
Share on other sites
Virtuelna garaza nije ali se i meni ponekada cini jer sam imao mahom sve BMWe o kojima sam sanjao kao klinac a neke o kojima nisam niti smeo sanjati,

ali na zalost kao i sve ostalo sto sija nije zlato zapravo cs nije bio u tako odlicnom stanju kao sto bivsi gazda auta opisuje na sajtu.Otisao sam i doterao auto na slepu 500 km od kuce ali sam vec tamo ustanovio da auto nije u tako dobrom stanju jer je limarija ispod varena ali nazalost ne sa originalnim delovima ali na svu srecu mi se neki holandanin javio i ponudio dobru cifru posle 3 dana posedivanja auta i posle par dana ga je pokupio.

Pozdrav :D

Iskreno. Ne verujem ti ni rec.

To da je auto prlep, jeste, ali to, imao sam ga 3 dana i odmah prodao a slike nemam, vec imam og predhodnog vlasnika koji ih okacio na net, hmmmmm.

Znas, imam i ja celu paletu bmw proizvoda, od pocetka do danas, ali jbg, ne stoje mi u dvoristu, vec u kompu.

Link to post
Share on other sites
Auto nije tvoj !!! Ti si samo izgleda maznuo slike sa net-a

Kako znas sebe tako znas i druge !!!!!!!!

Uvelicaj sliku i pogledaj registarni broj a sa ostalih slika ces shvatiti da je ovo ispred moje kuce!!! :preved:

p1010090mg5.th.jpgthpix.gif

Pozdrav :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Kako znas sebe tako znas i druge !!!!!!!!

Uvelicaj sliku i pogledaj registarni broj a sa ostalih slika ces shvatiti da je ovo ispred moje kuce!!! :preved:

p1010090mg5.th.jpgthpix.gif

Pozdrav :rolleyes:

Ne vidi se nista.

Daj veću sliku,a i vise slika "kolekcije"

Link to post
Share on other sites