Recommended Posts

S'jedne strane mislim da ne bi trebalo da bude senke ispred prednjeg branika, bar ne u takvom polozaju, a sa druge strane,senka od kuce se lepo vidi kroz soferku...

kako god....

coveku ovom, zeerbu...

vlasniku.... ove kuce....

mislim, da.... znam....

da mu verujem.....

Ob1 hahahahahhaha

Link to post
Share on other sites

Zalosno je kada po forumima zacute pravi entuzijasti a oni grlati kojima ustvari i nije mesto u ovom forumu sve glasniji, a o tim grlatima dokazuju njihovi odgovori sa drugih postova i njihovo veliko znanje o BMWeu a ustvari ga mozda samo videli na ulici ili ispred zadruge.To je ono sto ce mene mozda spreciti da u buducem posaljem neku sliku ili odgovor/pitanje u drugim postovima. A za vas znalaca koji toliko sumljate mogu da vas informisem da mozete putem telefona " ako znate ENGLEJSKI" ili mozda i svedski slobodno da pozovete nadlezni organ i upitate ko je vlasnik izvsnog vozila sa registarnim brojem koji vidite sa slika. A najvise me zabrinjava da su to obicno ljudi koji nemaju nikakve veze sa bmweom vec voze mecke, opele ,dacije i ostala prevozna sredstava(a pitam se sta cete vi na ovom forumu? nemate li svoje forume?) a normalno tu se nadovezu i klinci sa biciklima i sa DKWom i tako ovaj FORUM gubi svoju draz i zanimjivost.Niti je privi niti poslednji nazalost !!!! a o senkama nebih raspravljao jer ko zna nasta bi ovo otislo mozda bih zavrsili sa vremenskom prognozom (kako ce danas senka padati na podrucju srbije)

Toliko od mene MOMCI veliki POZDRAV !!!!!

Link to post
Share on other sites
Kako znas sebe tako znas i druge !!!!!!!!

Uvelicaj sliku i pogledaj registarni broj a sa ostalih slika ces shvatiti da je ovo ispred moje kuce!!! :spiteful:

p1010090mg5.th.jpgthpix.gif

Pozdrav :spiteful:

Ovaj m3 mi deluje kao da je sklapan u Ceskoj ili Poljskoj,CS je klasa nema sta

Link to post
Share on other sites

Ih bre ljudi nema potrbe za prepirkom, al da ispade sumljivo to jeste, pa sad ako garaza vec postoji nije tesko malo to da se slika ima tu par lepih primeraka fino bi ih bilo videti onako na okupu u vise slika i gotova stvar. pozzzz :spiteful:

Link to post
Share on other sites

Ali cek ako je Vanyonni radi fotoshop...aaaa ja sam mislio da je nasao tu sliku bez kola negde, onda sam ja pogresno skapirao i ovo sto sam rekao otpada moja greska

Link to post
Share on other sites
Zalosno je kada po forumima zacute pravi entuzijasti a oni grlati kojima ustvari i nije mesto u ovom forumu sve glasniji, a o tim grlatima dokazuju njihovi odgovori sa drugih postova i njihovo veliko znanje o BMWeu a ustvari ga mozda samo videli na ulici ili ispred zadruge.To je ono sto ce mene mozda spreciti da u buducem posaljem neku sliku ili odgovor/pitanje u drugim postovima. A za vas znalaca koji toliko sumljate mogu da vas informisem da mozete putem telefona " ako znate ENGLEJSKI" ili mozda i svedski slobodno da pozovete nadlezni organ i upitate ko je vlasnik izvsnog vozila sa registarnim brojem koji vidite sa slika. A najvise me zabrinjava da su to obicno ljudi koji nemaju nikakve veze sa bmweom vec voze mecke, opele ,dacije i ostala prevozna sredstava(a pitam se sta cete vi na ovom forumu? nemate li svoje forume?) a normalno tu se nadovezu i klinci sa biciklima i sa DKWom i tako ovaj FORUM gubi svoju draz i zanimjivost.Niti je privi niti poslednji nazalost !!!! a o senkama nebih raspravljao jer ko zna nasta bi ovo otislo mozda bih zavrsili sa vremenskom prognozom (kako ce danas senka padati na podrucju srbije)

Toliko od mene MOMCI veliki POZDRAV !!!!!

Ovo se odnosi na mene ???? Jel da! DKW-audi {nisam ja tako "toericht" kao sto ti mislis}.

Hajde lepo da zavrsimo ovu parnicu :D !

Postavi malo vise slika automobila iz kolekcije pobogu!!

Link to post
Share on other sites