Recommended Posts

Dana 19.05.2014 pokrenuta je humanitarna akcija za pomoc licima evakuisanim tokom vremenskih nepogoda.

Zdruzenom akcijom Bmw fan kluba, Bmw kluba Srbija i prijatelja iz Novog Sada, u dosadasnjim aktivnostima prikupljeno je oko 56,000 dinara i odredjena kolicina garderobe.

Novac ce biti upotrebljen za kupovinu flasirane vode i ostalih neophodnih namirnica.

Svi zainteresovani dalje donacije mogu uplatit na broj racuna: 275000034010276521. Svrha uplate: humanitarna pomoc za posledice od poplave.

Link to post
Share on other sites

Da se i ja nadovezem , da ne otvaram novu temu. Kod mene isto organizovana humanitarna akcija za ljude koji su ostali bez igde icega,zasad skupljena samo garderoba,osnovne potrepstine, i sredstva za higijenu.Upravo otvoren ziro rzcun 160570010092499439 (svrha uplate humnitarna pomoc) za svrhe toga, pa ako ima dobrovoljaca pridruzite se, novac ce biti prosledjen lokalnim kriznim stabovima, ili upotrebljen za kupovinu potrebnih stvari.

Link to post
Share on other sites

Ajmo organizacija skupljanje i nosenje dirketno pomoci na sajam ili gde god, jer sve sto ide preko nekog...nisam siguran a 100 posto dolazi do tog. ja sam pre neki dan odneo pun kombi stvari da ne nabrajam, od srca naravno.. i opet cu u fazi sam pripremanja

Link to post
Share on other sites

Gledaj crni, meni na Ubu kod matorog otislo sve u k***c bukvalno, ostalo mi sto imam u Va. Meni nicija pomoc, niti bilo sta ne treba(to sto kazes da se uzima sebi), ovo je cisto gest pomoci ljudima koji su stvarno NAJEBALI i ostali bez icega. Jel ti sad jasnije

Link to post
Share on other sites