Zadnji brisac i trece stop svetlo ne rade..


Recommended Posts

Pozdrav ljudi, na e46 kaavanu 318i m43 ne rade mi zadnji brisac i trece stop svetlo, odakle da krenem sa ispitivanjem da otklonim kvar...

Takodje mi ne radi ni prekidac za zadnje staklo, a na daljinca ga otvaram normalno...

Sve ostalo pozadi radi....

Svaka pomoc je dobrodosla...

Link to post
Share on other sites

Kada je neko iz nekog razloga skidao zadnja vrata, nije ti povezao dzekove od instalacije. A da li radi zadnja prskalica za vodu, tj. da li se cuje pumpa?

Link to post
Share on other sites

Neko nije povezao motor za brisace, prskalicu i stop svetlo. Sva ta instalacija je na trecim vratima.

Link to post
Share on other sites

Danas gledao, vrata nikada nisu menjana, sva instalacija je udzekana, sva instalacija se vidi da nije nikada dirana, e sad sta li je problem nemam pojma...

Dakle pozadi sve radi, sem brisaca, prskalice i treceg stop svetla...

Gledao sam i da li nije neka zica u prekidu u onim gumenim buzirima ali nista nisam video da je pokidano ili zalomljeno...

Svaki drugi savet bi dobrodosao...

Link to post
Share on other sites

Pregledao sam unimerom i svi su u redu, ali ne znam tacno koji je od brisaca, prskalice i treceg stopa...

Onda je "fakatura" (vlačka magija, navodno najača posle "woodu" magije). Stvarno mi onda nije jasno.

Link to post
Share on other sites

Sve je moguce... da li nije neki relej za brisace otisao, stopaljka mozda je i crkla, ali brisac i pumpica su mi sumnjivi...

Link to post
Share on other sites

Druze imaš štop svetlo,pumpa je u gepeku sa desne strane (kada otvoris onaj deo iznad akumulatora i skineš onaj crni tepih)i motor brisača. Ne moguće da je sve to riknulo. Jebe te struja 100%. Proveri da li imaš struju na svetlu, pumpi i motoru brisača.

Link to post
Share on other sites

Probaj na stopalkju sijalicu da stavis i vidi da li radi.Sad sam malo cackao po netu, za zadnje brisac i prskalicu imas modul koji se nalazi na samom motoricu brisaca.

Link to post
Share on other sites