Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta se moze uraditi sa ovim felnama?

dajte neki predlog....

05082011320.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

05082011321.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

05082011322.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mat crna i okolo crveni prstenovi ili krakovi srebrne boje a ostalo crno... a mozda najbolje i nedirati ih i ovako su extra :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

moram dda pohvalim radove kolege Marija....iskoristicu priliku da i ja predstavim svoj zadnji projekt za moj auto (takođe se bavim sređivanjem felni)

i da pomognem oko vijaka za OZ posto vidim da je bilo pitanja oko toga sta kako...ja NISAM dao 100€ za dva natikača...

copyofsdc11640.jpg

copyofsdc11639.jpg

sdc11799n.jpg

sdc11796e.jpg

sdc11800r.jpg

sdc11808n.jpg

sdc11803g.jpg

sdc11804j.jpg

sdc11811jk.jpg

sdc11810.jpg

sdc11813.jpg

sdc11815o.jpg

sdc11819i.jpg

sdc11822l.jpg

sdc11824o.jpg

sto se tiče natikača uzeo sam obicne seskant natikace ugrijao d bjelila sa autogenim aparatom,potrebno je podesiti bogatiju smjesu plamena sa asetilenom..(ne smije u plamenu biti vise kisika je kisik izgara ugljik iz legure a bogatiji plamen dodaje ugljik u povrsinu materijala) i onda sam jednostavno nabio natikac na vijak i okucao okolo cekićem te ga ohladio u ulju.

sasvim normalno sam odvio svih 150 vijaka i iste stegnuo na 4kg....bez problema...

Link to post
Share on other sites

abcd0020h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrav, ortak hoce ove felne da sredi za zimu, jer ima letnji set na crnim mat 20' sad hoce ove zimske da odradi u crnu boju ali sjajnu crnu ne znam da li metalik ili chrome ali da se sija :D

E sad felne su maltene nove tako da nema mnogo posla oko sredjivanja, samo farbanje, koliko bi to kostalo kod tebe, jer trazi dobrog i proverenog coveka za to, da mu se ne oljuste felne od soli i zime...

P.S. rec je o 17-icama...

Link to post
Share on other sites

Suki,svaka cast za sredjivanje Futuri...Samo mislim da ti metoda pravljenja kljuceva nije bas najsigurnija,ti nutovi su previse sitni i posle nekog vremena ce se ostetiti,pa ce samim tim poceti da ostecuju srafove...Meni je strugar napravio kljuceve i evo vec 15ti set sto mojih,sto za druge OZ felni rasklapam i sklapam bez problema sa njima...

Evo par slika nekih tockica sto sam se igrao...

20110911_004.jpg

20110821_004.jpg

Slicica3626.jpg

Slicica3112.jpg

Slicica3367.jpg

Slicica4676.jpg

Slicica4722.jpg

Slicica2415.jpg

Slicica2446.jpg

Slicica2586.jpg

Slicica4735.jpg

Slicica4621.jpg

Link to post
Share on other sites

BBS RC 17tice ,poliranje rubova i farbanje srca u narandzastu drececu i poklopci isto ,zanima me cena i misljenje o kombinaciji !!

http://s1015.photobucket.com/albums/af275/zoransavic/?action=view&current=P3170548.jpg

Da nebi zbunjivalo i auto ce ici u drugu kombinaciju boja crna,bela,narandzasta!!

Link to post
Share on other sites

BBS RC 17tice ,poliranje rubova i farbanje srca u narandzastu drececu i poklopci isto ,zanima me cena i misljenje o kombinaciji !!

http://s1015.photobucket.com/albums/af275/zoransavic/?action=view&current=P3170548.jpg

Da nebi zbunjivalo i auto ce ici u drugu kombinaciju boja crna,bela,narandzasta!!

P3170548.jpg

Link to post
Share on other sites

BBS RC 17tice ,poliranje rubova i farbanje srca u narandzastu drececu i poklopci isto ,zanima me cena i misljenje o kombinaciji !!

http://s1015.photobucket.com/albums/af275/zoransavic/?action=view&current=P3170548.jpg

Da nebi zbunjivalo i auto ce ici u drugu kombinaciju boja crna,bela,narandzasta!!

Može da se odradi. Možda bi bila bolja kombinacija matcrna+poliranje ali sto se tiče cene isto je. Sve komplet da se uradi 160e.

Link to post
Share on other sites

Okacio sam na prosloj strani sa sve pitanjem... Evo opet....

abcd0020h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrav, ortak hoce ove felne da sredi za zimu, jer ima letnji set na crnim mat 20' sad hoce ove zimske da odradi u crnu boju ali sjajnu crnu ne znam da li metalik ili chrome ali da se sija :D

E sad felne su maltene nove tako da nema mnogo posla oko sredjivanja, samo farbanje, koliko bi to kostalo kod tebe, jer trazi dobrog i proverenog coveka za to, da mu se ne oljuste felne od soli i zime...

P.S. rec je o 17-icama...

Link to post
Share on other sites