Stelovanje haube? Farbanje sajtni u boji auta


Recommended Posts

Posto mi niko nije odgovorio u mojoj temi gde sam predstavio svoj auto,resio sam ovde da vas pitam,jel iko od vas zna kako nastelovati hubu,u mom slucaju treba da je spustim malo dole,ka bubrezima i farovima,jedino sto me buni sto ona u odnosu na krila lezi lepo. Dakkle hauba deluje kao da je otvorena.

Evo i slike:

http://postimg.org/image/oowqdtmsn/

Zanima me jos nesto,planiram da donji deo auta ofarbam u belo,tj u boji auta znaci branici i sajtne.Video sam dosta slika,ima ih i belih a ima ih i kao moj.Nije mi jasno sto su tako farbali,ali dobro.Planiram da ofarbam to i da sve bude belo.Sta mislite o tome?

Link to post
Share on other sites

Izgleda da je problem i u haubi i u masci.Kad bi hauba isla malo dole a maska malo gore bilo bi dobro,ali onda bi maska odstupala od branika. . .

[/quo

Ni ne treba maska da je uz branik kao sto je kod tebe. Pogledaj slike e34-ki da vidis kako treba da izgleda.

Link to post
Share on other sites

Na koje U tacno mislis?

onaj k... sto ulazi u bravicu,otvori haubu pa pogledaj u dnu.

masku skidas tako sto podignes kacaljke iz bubrega i povuces u nazad da izadje iz kacaljki,kad raskacis sredinu zavuces prste i vuces prvo jednu stranu pa drugu dok ne izadje iz drzaca.

Link to post
Share on other sites

Uspeo sam da sredim donekle haubu,ono u je do kraja zavrnuto,i evo sta sam postigao. . .nisam bas zadovljan jer vidim da to jos treba da ide dole,ali je bolje nego sto je bilo..evo kako izgleda

pre image.jpg

posle DSC_0308.jpg

Rasturio sam i farove i masku,digao sam koliko sam mogao gore ali i dalje nije to to po meni,ne znam sta da radim.

Link to post
Share on other sites