DPF OFF spuh 320d


Recommended Posts

Jel skidao neko DPF sa auta i ako jeste ako moze da kaze kakva su iskustva najvise me zanima buka tj da ne vristi mng.....Mislim da ne dimi toliko i malo bolje ide auto i ako neko zna dali je to istina ?

evo i klipa nekog sa yt

Link to post
Share on other sites

Skinuo sam ja sa e90, ne dimi, nije velika promena u zvuku, ide lepo, pre ga je kompijuter blokirao, pa nije hteo preko 3000 obrataja, sad normalno ide. Jedino Å¡to je auspuh crn, al to moralo. :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 8 months later...

Pozz,pre par meseci oteram auto(E90 120kw 2.0) u ovlasteni servis na dijagnostiku i moralo da se radi ciscenje DPF filtera.Pristanem na sve to,auto 3 dana u servisu ostalo.Posle svega toga,sta sam primetio,na jutarnjem paljenu oce da zasmrdi iz auspuha,auspuh pocrnio,na jaci gas baca malo dima(iskreno ne znam da li je dimio pre,ali mislim da nije),takodje nije ni smrdilo pre,kolika je verovatnoca sa su mi tamo izvadili i katalizator i dpf a da me nisu obavestili o tome?Problem je sto sledece godine moram na tehnicki u Italiju i bez toga necu proci.Kako da proverim da li je uklonjen dpf?Na dizalici mi je neki majstor udarao kljucem u kutiju od katakizatora i zvekala je kao da je prazna?Neki savet,sta raditi?

Link to post
Share on other sites