Recommended Posts

Pozz,

Imam elektricne podizace za 4 door kocku tacnije imam samo prednja dva i prekidace, a nemam instalaciju.E sada bih htio da napravim svoju instalaciju ali da bude nesto kao orginalna instalacija.U ovom manualu ( http://www.wedophones.com/Manuals/BMW/1987%20BMW%203%20Series%20Electrical%20Troubleshooting%20Manual.pdf ) na 72 stranici sam nasao semu za prednja dva podizaca,ali mi nije bas jasna (ako neko zna zamolio bih ga da proba objasniti).Znam da na c302 dzeku (onaj dzek ispod volana)ima pin za el podizace i za el siber (da li se sad tu nalazi +).Odakle da uzmem -, da li osim osiguraca 17 ima jos neki osigurac ili relej ?

Link to post
Share on other sites

Sa tog c302 uzmes plus. Circuit breker ti nije neophodan ali ako ga imas stavi, to je prekidac kojim mozes iskljuciti podizace ako nesto nije u redu. Nemas nikakvih drugih osiguraca ni relea. Masu mozes staviti bilo gde. Vezuj kako je nacrtano i nemas problema.

Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na temu sa mojim pitanjem, da li je komplikovano prepraviti motorice od starijeg modela sa sajlom i da li mogu da se uklope motorici od e34 na makaze od e30. Sorry za off

Link to post
Share on other sites