Recommended Posts

34 minutes ago, Aleksandar99 said:

Fali jos zadnji M branik :D 

A nebo ko ce da ti radi?

Pozadi je “///M” dofuzor. A branik je sam po sebi mnogo skup za toliko malu razliku u izgledu ?

A nebo ce isti majstor (yours truly) kao i za prvi put ?? (samo sa drugim lepkom). 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сам улепи небо бреее,само узми Тигар :) послужи тебе као и мене овај М43,није нека луда вожња али за сваки дан ок :D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Glisa said:

Сам улепи небо бреее,само узми Тигар :) послужи тебе као и мене овај М43,није нека луда вожња али за сваки дан ок :D

Sam sam ga i lepio prvi put. Lepio sam i na prosloj e36ici. Nego sam poslusao savet prodavca iz derme i uzeo neki lepak u spreju. Jbg svaka skola se placa. 

A o m43 imam samo reci hvale. Jako zahvalan motor uz minimalno odrzavanje. Da ga ne ureknem, za put oko sveta je.

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Mauro said:

Na kraju ces ti da se vratis na e36 :)

Jednog dana ili cabrio ili karavnce :)

Nesto muljam za jedan cabrio ... da prodje kucni budzet ... posto ima dosta posla oko njega :)

 

E36 mi ima vecu sentimentalnu vrednost nego E46 (ova dva sto imam) ... ne znam zasto. Iskreno mislim da je kvalitetniji u izradi ... ne znam zbog cega ...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Matorijaner pretekao i ovu zimu ;) Za sada nema tragova rdje niti bilo kakvih ostecenja na limariji. 

2A3CD3D8-5419-451B-9EF7-8F65D21A7F38.jpg

Ide, vozi se svaki dan i ne pravi probleme, dobar je.

Spreman je za mali servis i temeljnu inspekciju da vidimo da li ima nesto da se radi. Ovog proleca bi valjalo i zameniti gume. Razmisljam da uzmem dve, pa dve sledece godine ... ili posto se vozi samo u gradu, da uzmem neke "jeftinije" 17" ... Videcemo jos ima vremena.

Ja sam stvarno prezadovoljan ovim automobilom.

Edited by smg
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

I dalje jedna od najlepsih e36 za koje znam u Bg-u. Jednu prelepu sam video pre par dana u centru (verovatno gospodsr Jevremova ulica ali nisam siguran). Srebrni karavan, tip top sredjen. Noć je bila a on ispod bandere sija. Vadim telefon da slikam i ne uradim to. Napade me neka paranoja, da ne pomisli neko da imam zle namere. Mozda tog karavana ima na forumu ali ja ga nisam nasao.

 

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Just now, Nemanja-e36 said:

Bas je lep bmw. Reci mi jel imas problema na tehnickom zbog angel eyes?

Hvala. Nisam do sada imao problema. Poslednji put je registrovan pocetkom septembra. Tada se vec malo stisala ova halabuka oko registracije. 

Ali cu za svaki slucaj da mu ugradim prekidac da to moze da se ugasi iz kabine. I umesto cenona cu da stavim led (pa za tehnicki da vratim halogene). 

Link to post
Share on other sites

Ja imam mnogo planova za moj bmw ali plata bas ne dozvoljava :P Nego, jel zna neko dobrog limara? Trebao bi desnu stranu da radim... Rubovi su poceli da rdjaju i trepna treba da se odradi...  Samo da ga dobro odradi da sam miran, i da potrefi boju :P i mozda ako se zna cena otprilike koliko bi me izaslo to? Okolina NS me interesuje

Edited by Nemanja-e36
Link to post
Share on other sites

Jebiga, za platu sve razumem. Svi ovi radovi na ovoj e36ici traju godinama. Mnoge stvarcice sam i dobio na poklon. Skoro sve sam sam ugradio na njega.  Neke sam delove lovio mesecima (da ne kazem godinama, bord kompjjter i lajsne pogotovo). 

Ja sam limariju radio kod Auto Rendzera u Petrijevu kod Smedereva. Za sada sam prezadovoljan. Nigde nije pustio a bili su junacki radovi. 

Ja sada nemam puno vremena da se bavim sa njim, sto mi je malo krivo. Ali polako, ne planiramo jos da se rastajemo sa njim. Odavno je clan porodice :)

Link to post
Share on other sites

Koliko svetlosti daju led svetla? Do sada sam se uzivo sretao samo s dnevnim ili u maglenkama, nesto sam skeptican po pitanju kratkih, da li su zaista kao ksenoni?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Kolega sa kojim putujem na posao ima te kineske led sa alija. Nema ni projektore, ubijaju kako svetle. Ali samo kao kratka (kao duga su bzvz). Najveca prednost im je sto nema modifikacije fara u odnosu na halogene (u mom slucaju). 

Link to post
Share on other sites

Led sijalica ne moze u projektoru dobro da radi, u reflektujucem socivu sija ubija, al bukvalno Bog sa neba krene da ti blica jer mu smeta mozes ga stelovati do sutra ali previse rasprsuje svetlosti, mene kad nocu obasja rengen mi uradi jer je kupio za soma dindzi led uvrnuo nije ni stelovao dodje mi ceono da ga lupim ili izadjem napolje pa mu pajserom namestim lepo farove. Savet je ili projektori sa xenonom koji je daleko bolji od leda, ili osram nightbraker imas one bele sijaju ko ksenon. Ovako sa obicnim ledom svetlece farovi ko pariz a na putu minimalno svetlosti jer se ne usmerava fino

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pocetkom meseca skinut zimski set:

IMG_2556.jpg

Ponovo na letnjem setu, nekako milina za oci :)

IMG_2563.jpg

IMG_2559.jpg

Tapaciri dosli na red ... imamo zence i ja par ideja, jedva cekam da se urade.

Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Indorile said:

Odlican.

Mozda u petak budemo svratili sa kockama do intera, sibni mi broj u pm da ti javim ako budemo dolazili.

Hvala hvala,

Pustio pm ;).

Nesto sam se nalozio i lip napred i pozadi da stavim ... uvek nesto mora da se radi. Boles koja ne miruje :D 

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...