Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene je oduševilo pakovanje, naravno i pažnja kolege ;-)

Bilo bi vrh da svetli narandžasto, ali i ovako je kul. Zelena je ista kao kada upališ dugmence na klimi. Ali kada ubodeš nešto da puniš, ne vidi se zelena, samo narandžasti prsten.

Inače, dosta je težak za svoju veličinu. I razumno dobro pumpa tel ...

Ne znam koliko je koštalo ovo, kao što rekoh, dobio sam ga za rodjos od kolege koji je za ng putovao po evropi. Izmedju ostalih gradova i u Minhen.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Malo sam se zanimao sa autićem za vreme neradnih dana prošle nedelje.

Promenili smo mu sva četiri amortizera, Bilstein sam stavio sva četiri.

Nakon toga, napokon je urađeno nebo. Materijal sam kupio u "Derma"-i, sa sunđerom i crne boje. Presvučeno je nebo i stubovi. Same sijalice i suncobrane sam obojio u crno (suncobrani i drške mat crno a sijalice gloss).

Ne zamerite za prljava sedišta, ćerkica nije imala razumevanja :)

IMG_20150222_153630.jpg

IMG_20150222_153748.jpg

IMG_20150222_153757.jpg

IMG_20150222_153454.jpg

IMG_20150222_153449.jpg

i na kraju, mali detalj (još nije stavljen u funkciju). Čeka neki vikend da povežem.

IMG_20150222_153413.jpg

Fabrički, instalacija ide do modula za brisače, i kada su upaljena svetla, svako 5 prskanje pali prskalice za farove.

A ja sam mislio da uzmem ručicu od karavana, pa da na položaj ka napred vežem relej i da tako palim pumpicu za prskalice.

Link to post
Share on other sites

A ima li slika kad su ugasena svetla po danu? :)

Nema, ali može da se napravi, interesuje te kako izgleda ručica po danu bez svetla? :)

nažalost i ovo je slikano po danu (nego se oblaci nadvili)

Link to post
Share on other sites

Svaka cast !! mnogo truda i ljubavi ulozeno u njega stvarno si ga sredio vrhh svaka cast !!!

Odlicna masina, stvarno se vidi da se sredjuje za sebe.

Hvala drugari, sređujem ga za moju dušu što se kaže :)

Imam još par stvari koje hoću da mu "ugradim" ali je to izgleda egzotika u Srbiji. Ne nigde da mu nađem bord i check control modul ...

Nikako da se nakanim da kod Bore kupim prstenove za instrument tablu ... voleo bi nekada da vidim to uživo ne znam da li da uzmem mat ili hrom ili kombinaciju ...

Razmišljao sam i kazaljkice da obojim u crveno, ali otom potom ... možda uzmem drugu tablu, da imam obe varijante, pa kada mi dosadi jedna da imam drugu :D

Hteo bih još i zadnju tablu sa stop svetlom da stavim fabričku, ali otom potom. To mi je za sada bespotrebna investiicja (pošto bi trebao da menjam i zadnju šoferku uz to).

Muzika mu je poprilično ... osrednja (mislim ne treba mi neki opasan stereo sistem u njemu, ali čisto malo bolji zvuk od ovog fabričkog) - ali to je sve otom potom ...

Link to post
Share on other sites

Nema, ali može da se napravi, interesuje te kako izgleda ručica po danu bez svetla? :)

nažalost i ovo je slikano po danu (nego se oblaci nadvili)

Da, zanima me ima li razlike u odnosu na pre? :)

Link to post
Share on other sites