Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te felne su mi najlepse za e36. Inace odlican ti je prevoz

Hvala :) Meni su lepše bile one 17ice, ali se nije dalo voziti sa njima ... ove su za sada tu.

Kao obavestenje

Različita obaveštenja. Tipa kada padne temp ispod 4 stepena. Kada prekoračiš zadatu brzinu, na pun sat (ako si uključio) i tako te budalaštine. Trebalo bi i da signalizira da su otvorena vrata a ključ u bravi (ali meni to ne radi :( ).

Trenutno mi ne radi ni check controll (čekam da naletim na nekog stranca koji to ima, pa da počupam sve senzore :) ).

Sledeće što mi je u planu, je da namestim da tempomat radi na dugmiće umesto na polugu. To sam čitao da može da modulom za tempomat i volanom od e39 do 1999te. Voleo bi da mi svetle dugmići na volanu (kao svraka sam, volim da što više svetli :D ).

Link to post
Share on other sites

Radi i meni zujalica (ona radi kada nema ključa u bravi a otvorena su vrata i upaljeno svetlo), ali bi trebao ovaj gong da radi i kada su otvorena vrata a nije upaljeno svetlo.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Nisam odavno osvežavao temu. Auto i dalje radi normalno, vozi se svaki dan.

Evo jedne slike iz upotrebe :-)

3BDEB73A-36E1-4742-AE00-E8DF132F36DF.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
On 8/8/2016 at 10:43 AM, Goran032 said:

Mnogo lepo izgleda. Bas mu dobro stoje ove felne. emoji4.png

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Hvala, trudim se da ga držim u koliko toliko pristojnom stanju (u skladu sa njegovim godinama i mojim mogućnostima) :)

Za sada super služi, nedeljno sa njim utučem oko 1k km bez problema (bar ne nekih stopera :) ). Nadam se da će tako i da ostane ....

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Mauro said:

Odlicno izgleda.

Hoces lip da mu stavis?

Razmišljao sam o tome, ali ne za sada ... Za sada je što se tiče eksterijera u finalnoj formi :) 

Jako bih voleo da mu stavim široke lajsne, ali to je za limo baš retkost ...

Ono što je u planu da ugradm MF volan kada izleti neki na oglasima (pošto sam čitao da može da se ubudži MF volan od petice do 99te i da se promeni samo modul za tempomat).

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Malo da "osvežim" temu, za sada bez slika.

Pazario sam nove felne M double spoke II, čekaju mart da se montiraju :). Napokon, ali napokon, sam nabavio široke lajsne za limuzinu :) 

Pošto sam ih teško nabavio, čekam da pokrpim gde je pustio, nabavim m sajtne i da to lepo isilikoniram silikonom za šoferke! :D da neko na parkingu ne pozajmi tako lako.

Da ne zna neko gde mogu da se nađu za normalne novce m sajtne ( mogu i m look)?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Čika Storelli uradio volan, nisam ga još video uživo, ali po ovome što mi je žena poslala ... bruka dobro! Sve pohvale za nivo saradnje. Svaka preporuka sa moje strane.

Za sada jedna sličica.

volan.jpg

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Lijepi autići i jedan i drugi.

Nego, da li BMW punjač može da se ubudži u E46 u onu kaseticu ispred mjenjača i da se zatvore vratanca? To me samo kopka, pa da ga uzimam... Fala! ;)

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, castor said:

Lijepi autići i jedan i drugi.

Nego, da li BMW punjač može da se ubudži u E46 u onu kaseticu ispred mjenjača i da se zatvore vratanca? To me samo kopka, pa da ga uzimam... Fala! ;)

Hvala, nedam matorijaneru da propadne. Otimamo se i on i ja :) Žena je imala čukanje i pragovi su za rad, biće na leto igrarija sa limarijom. Za njega još hoću ///M suknjice da nabavim (kada pretekne keš), lip (ipak sam odlučio da mu stavim) i difuzor. Moram i kompletan izduv kod pirketa da uradim, da ne trabunja i da pozadi izgleda kao da ima ozbiljan motor a ne kosilicu :):):) 

Mogu da se zatvore vratanca od piksle u e46 kada je "BMW" punjač uboden.To mu je najbolji "fičr" :) 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

 

Na autu zamenjena kompletna izduvna grana ... uzeta sa stranca komplet. Auto samo šuška! Izutetno mi se to sviđa sada kod njega.

Pored toga, nabavljene ///M suknjice (iz originala) i zadnji difuzor (kopija). Ostao je samo još lip. E sad, počelo je veliko sređivanje. Prvo da se pokrpe pragovi, da se lepo ofarba sve. Nakon toga bi ponovo prelepio nebo, zenzuo sam se kod odabira lepka :/. Sada će da radi sintelan!

Ne mogu da dočekam da ga završe! Ovako jadničak izgleda sada.

E986No.jpg[/IMG]

 

CWY38I.jpg[/IMG]

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Nikako da dodje lepše vreme pa da ga slikam kako dolikuje.

Pre par meseci je završeno akrobatisanje sa limarijom. Ja sam zadovoljan kako izgleda za sada. Deluje mi da je dobro odrađeno. Videćemo šta će test vremena da pokaže.

Dok ne stignu lepše fotke, evo nekih.

ZnaCEC.jpg

YVZJIo.jpg

CLRCuB.jpg

pqXqee.jpg

Na slikama fali difuzor i zadnja lajsna. Stavljeno posle slikanja :)

qREEOj.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Ovih dana bi trebalo da mu uradim i tapacire u kožu. Kada navatam čika Storellija :). Uradio bi i suncobrane. 

Ostalo je još malo šminke samo da dođe u finalno stanje. Uglavnom je sve što sam želeo od auta! Vozim ga sa vremena na vreme, čisto da me mine želja :D 

Link to post
Share on other sites