smg

E36 318i

Recommended Posts

34 minutes ago, Aleksandar99 said:

Fali jos zadnji M branik :D 

A nebo ko ce da ti radi?

Pozadi je “///M” dofuzor. A branik je sam po sebi mnogo skup za toliko malu razliku u izgledu 😉

A nebo ce isti majstor (yours truly) kao i za prvi put 😉😇 (samo sa drugim lepkom). 

Сам улепи небо бреее,само узми Тигар :) послужи тебе као и мене овај М43,није нека луда вожња али за сваки дан ок :D

1 hour ago, Glisa said:

Сам улепи небо бреее,само узми Тигар :) послужи тебе као и мене овај М43,није нека луда вожња али за сваки дан ок :D

Sam sam ga i lepio prvi put. Lepio sam i na prosloj e36ici. Nego sam poslusao savet prodavca iz derme i uzeo neki lepak u spreju. Jbg svaka skola se placa. 

A o m43 imam samo reci hvale. Jako zahvalan motor uz minimalno odrzavanje. Da ga ne ureknem, za put oko sveta je.

13 minutes ago, Mauro said:

Na kraju ces ti da se vratis na e36 :)

Jednog dana ili cabrio ili karavnce :)

Nesto muljam za jedan cabrio ... da prodje kucni budzet ... posto ima dosta posla oko njega :)

E36 mi ima vecu sentimentalnu vrednost nego E46 (ova dva sto imam) ... ne znam zasto. Iskreno mislim da je kvalitetniji u izradi ... ne znam zbog cega ...

Kapiram te skroz. Jedino sto mislim da je na e46 bolje uradjena limarija koja na e36 i nije bas na zavidnom nivou.

Ili i on ima svoje decije bolesti tipa tapaciri na vratima, nebo i sl. :)