problem sa elektronikom bmw e34


Recommended Posts

Drugari imam jeda problem..ne rade mi elektro podizaci,brisaci i centralna brava..na trenutak proradi pa posle par trenutak opet stane i tako u krug...provereni svi osiguraci,svaki funkcionise..pomagajte

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugari imam jeda problem..ne rade mi elektro podizaci,brisaci i centralna brava..na trenutak proradi pa posle par trenutak opet stane i tako u krug...provereni svi osiguraci,svaki funkcionise..pomagajte

ispod zadnje klupe su moduli za centralnu i podizace

Link to post
Share on other sites

ispod zadnje klupe su moduli za centralnu i podizace

proverio sam..na jednom osiguracu je bila nagorela plastika,zamenio novim osiguracem i nista se ne desava..opet ne radi,,ostali osiguraci bili ok

Link to post
Share on other sites

proverio sam..na jednom osiguracu je bila nagorela plastika,zamenio novim osiguracem i nista se ne desava..opet ne radi,,ostali osiguraci bili ok

Druze osigurac na desnom kosu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Drugar ima problem na e34 88mo godiste. Brisaci rade u 3brzini. Tek kada se upali auto prvih par minuta tadi sve normalno, i brisaci i pumpica, pa onda prestane, radi samo treca. Primetili smo da recimo na kontaktu ne radi nista sem trece, ali kada se kljuc vrati malo u polozaj u kom samo sija tabla, onda sve normalno radi

Link to post
Share on other sites

probacu i tako mada od juce se vozi sa tim gm i isto se desava,radi normalno par minuta i opet nece,i primetili smo da se otprilike desava nesto cudno i sa svetlima u kabini,tj trebalo bi kada se da kontakt da se ugasi svetlo u kabini,bar je tako bilo ranije,ali sada kada se da kontakt svetlo se upali

Link to post
Share on other sites

Moze da bude problem u samoj kontakt bravi,da je u njoj negde prespojio plus pa ga daje na pogresne kontakte.

Ili da modul koji ste stavili nije od odgovarajuce sasijske instalacije jer ima razlike,mora po broju da se sloze.

Link to post
Share on other sites

zamenili kontakt bravu i opet se isto desava,zamenjen gm sa istim brojem i opet isto,rm nismo menjali ne znam da li moze biti do njega jer se na njemu razlikuju poslednja 3 broja pa nismo pokusavali,znaci i dalje isto ne rade brzine osim 3 na brisacima i ne radi prskalica brisaca

Link to post
Share on other sites

Tu ti jos radi i relejni modul. Probaj da otvoris RM i da vidis da se nije negde razlemio. Pumpica ide i preko svog relea. Probaj da skines poklopac RM pa ukjucuj brisacr da vidis koji se rele ukljucuje. Ili na slepo da menjas jedno po jedno ili da uzmes semu i po njoj da gledas gde je problem.

Rucica brisaca?

Link to post
Share on other sites