Recommended Posts

Ovaj vikend bio je održan Motor Show Poreč ( više na http://motorshow-porec.com/home/index.php?...ge&Itemid=1 ) na koji smo bili pozvani da malo prpomognemo u dizanju atmosfere, bilo je odlično ,staza uska za popizditi ali dalo se voziti , evo par sličica

jdv1208725043m.jpg

slika031uv4.jpg

pore200408237edis8.jpg

pore200408240edvw3.jpg

pore200408250edlp9.jpg

pore200408272edym0.jpg

Motor u ajkuli 323i moš misliti :pleasantry:

pore2004082671024x768fr2.jpg

pore2004085241024x768lq6.jpg

pore2004084841024x768oq6.jpg

pore2004085561024x768dj0.jpg

pore2004085641024x768ka0.jpg

pore2004083861024x768vw0.jpg

p4200155dj8.jpg

BMW DRIFT TEEM ( Ja i Marino )

p4190096rp5.jpg

Link to post
Share on other sites

Motor je 2.5

Malo je karambola bilo ali ništa strašno ,

p4190131kl0.jpg

p4190133dl4.jpg

I to baš u tom zavoju di su slikane slike gore

Link to post
Share on other sites

Nerazumijem pitanje , tko vam je objezbjedio Organizator , inače to je bila staza ( parking pretvoren u stazu ) na kojoj se vozio slalom

Link to post
Share on other sites

Pa to. Da li vam je grad to dao? Posto kod nas nijedna manifestacija nije imala takve ograde. Jedina zastita je zuta traka, pa ne daj boze da auto izleti odmah moze da pokupi desetoro.

Link to post
Share on other sites

Hocu samo da istaknem da ce i kod nas morati vise da brinu o bezbednosti gledalaca. Mnogi nisu ni svesni sta se sve tu moze desiti, a posle mogu samo da se hvataju za glavu.

Inace mislim da ste mnogo jaci u tuningu od nas. Npr. vasi drag automobili su bolje odradjeni, profesionalniji.. Vidi se da profesionalnije organizujete.

Nego da tema ne ode u off.

POZZ

Link to post
Share on other sites
Pa to. Da li vam je grad to dao? Posto kod nas nijedna manifestacija nije imala takve ograde. Jedina zastita je zuta traka, pa ne daj boze da auto izleti odmah moze da pokupi desetoro.

E jebiga ... uostalom ko tjera ljude da stanu bliže . ko ih jebe neka se maknu kada vide budalu da uleće... Malo se šalim , vidi ovako da ograda je dobra za publiku to se slažem , ali ne i za vozača koji vozi , stvori vozaču samo blokadu u glavi pa neide sa 100 % učinkom , barem ja koji sam si auto sam složio , da vozim tuđi ili da sam pun sponzora vjerovatno bi i mene bolio k... . Konkretno meni kada sam dolje vozio , da sam napravio jednu jedinu grešku ode auto u 3pm, jer susret sa takvim blokom znači pola auta na slaganje

PS: nemoj da mi sad opet pišete ne citiraj post

Link to post
Share on other sites
Vidi se da profesionalnije organizujete.

Nije to ništa profesionalnije , nego znaš ti onu staru na greškama se uči , pa kad jedan organizator takovog jednog skupa/ manifestacije bude imao pizdariju sa nedaj bože smrtnim slučajem onda ćeš viditi kako će drugi puta paziti na sigurnos .

Inače mi smo za 26.04 i BMW meeting na Belici , morali organizirati Vatrogasce , Hitnu pomoć , Policiju , Security i još štošta , dobiti dozvolu od policije grada , kontrolirati ispravnost vozila koji će biti na stazi ....ma da ti nepričam

Link to post
Share on other sites
Ta ograda se zove "New Orleans" imaju je sve službe za održavanje puteva.

Ko ima tamo nekoga, možda može da obezbedi ako treba.

Mala ispravka. Ograda se zove "New Jersey". Nema veze, razumeli smo se.

Je li na skupu bio prvak drifta, onaj momak iz Zagreba sa nissanom? Lik mnogo dobro vozi. Gledao sam ga u Beogradu nekoliko puta.

Link to post
Share on other sites