Pomoc uskoro 850 v12


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ima jedna silver sa crnom kožom,reko bi,nije loša,al neće čika da proda. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

ja sam video kod Saborne crkve, zelenu, zeleno- crna koza, vozi neki matorac, smeker.. full

I ja sam video tu osmicu na Bulevaru...stvarno je perverzija!

Link to post
Share on other sites

Po recima drugih uvek je "stavka" majstor,a za delove nikom nije neki problem, e ja bar tu stavku nemam. :preved:

Link to post
Share on other sites

Pa to da je majstor stavka, to je samo kod nas. U našoj kulturi je da ne cenimo tuđi rad ... a delovi su opipljivi, pa se isplati dati neki dinar i to nam nije stavka ...

"Šta on tu pa radi, odvrne par šrafova, skine deo i zavrne, nikakva mudrost" - To je moto prosečnog srpskog vlasnika automobila :(

Doduše, kod nas je i beda velika, većina nas vozi matore, već odavno "isposne" mašine ...

Link to post
Share on other sites

Pa to da je majstor stavka, to je samo kod nas. U našoj kulturi je da ne cenimo tuđi rad ... a delovi su opipljivi, pa se isplati dati neki dinar i to nam nije stavka ...

"Šta on tu pa radi, odvrne par šrafova, skine deo i zavrne, nikakva mudrost" - To je moto prosečnog srpskog vlasnika automobila :(

Doduše, kod nas je i beda velika, većina nas vozi matore, već odavno "isposne" mašine ...

za bolje i nismo!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Djole. Poslao sam ti privatnu poruku , mozda nije stigla, nema veze prekucacu je i ovde.

Pre par godina na oglasima su bile dve osmice. Jedna siva iz Nisa i jedna bordo iz Obrenovca. Ta iz Nisa je bila u nesto boljem stanju od ove iz Obrenovca ali obe generalno losije. Sacuvao sam broj od coveka iz Obrenovca za sebe ne bi li ga ,ako skupim kintu, kontaktirao. Kintu nisam skupio i ne znam sta je sa autom, pogotovo sad posle poplava ali ako si zainteresovan broj ti mogu proslediti u pp. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Bordo iz Obrenovca je zajedno sa nekim jaguarom zavrsila na lokalnom otpadu na kilo....

Link to post
Share on other sites

Bordo iz Obrenovca je zajedno sa nekim jaguarom zavrsila na lokalnom otpadu na kilo....

Pre ili posle poplava ?

Cini mi se da je u vreme dok je auto bio na oglasu, cena bila 2500 eura.

Link to post
Share on other sites

Evo ja cu ti dam odgovor i tacan datum kupovine.....NIKADA....pregledaj forum i procitaj gomilu proseravanja tipa stize 850...stize m3...stize m5 itd....ko hoce da kupi on kupuje i cuti ...sve ostalo je prdez uz vetar....nepotrebno je i citati takve postove.....

Link to post
Share on other sites

Jedino je Dalibor gazda

Nije me bilo dugo na forumu,ali evo sta se desava.Pare nisu problem jer je covek hteo da je da za 1700e.Otisao sam do novog pazara pogledao auto,e sad sta me je docekalo.Sa jedne strane je izgledao bolje nego sto sam mislio sa druge strane nije.Enterijer je cista desetka sem 3 prsta prasine.Auto nije vozen tri godine a pre toga je vozen po pazaru ne registrovan jer je covek imao veze.Polomljeno je zadnje staklo,prednja maska ispucala,pokradeni su zmigavci i maglenke,auto je bio udaren sa vozaceve strane i puko je git skroz,znaci vrata i keilo,zadnje krilo takodje ima ulubljenje.Moj akumulator smo stavili i posle tri god auto smo zaverglali,zvucalo je sve normalno,motor je relativno cist i ima ulja.Podizaci stakala,klima i sva ostala elektronika je ispravna.Treba kupiti 4 nove gume a i felne jer su odvratne.Fali poklopac desnog retrovizora.Sve u svemu u auto ima mnogo ulaganja za to sto bih morao da ulozim u njega komotno kupim vec gotov auto u koji cu da sednem i da ga peglam.Tako da cekam da sakupim jos para i pikiram onu zutu sa oglasa.na novopazarskoj osmici su riknule obe pumpe za gorivo ali covek daje obe nove uz auto.Eto ako neko zeli da je uzme nadam se da sam mu je malo bolje opisao nego sto se vidi na slikama...presao sam dosta km da bih ga video ali mi je ovako sad makar savest mirNa

Link to post
Share on other sites