Recommended Posts

narucio jutros Angel Eyes za moj E46 iz Kine naravno :

http://www.aliexpress.com/snapshot/6179710965.html

nasano neke tutorijale na YT kako se ugradjuju i postupak ne izgleda nesto preterano komplikovano tako da se nadam da cu se sam snaci a ako ne ima da zapitkujem (zapomazem) ovde... :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

stigli prstenovi malopre :dance3:

sve je lepo upakovano u kutiji od debelog kartona

soyFuY.jpg

prstenovi su za farove bez projektora

e2btgw.jpg

ZDyOdK.jpg

stabilizatori napona ili sta god vec ovo da je izgledaju kavalitetno i imaju tezinu...

yPXdn5.jpg

calabrckice za fiksiranje prstenova na sociva

sqqudK.jpg

sutra ako me ne mrzi popodne posle posla ugradjujem i kacim fotke.... B)

Link to post
Share on other sites

i koliko te kostalo sve na kraju?

~21e sam platio ovaj komplet + 320din. troskovi otvaranja paketa i carinjenje... znaci sve ukupno oko 25e....

Link to post
Share on other sites

ugradio Angel Eyes i evo da podelim utiske i slicice:

-prvo naisao na problem da skinem zmigavac jer je na skoro svim klipovima na YT svako srafcigerom otsrafljivao tako da sam u startu naisao na problem jer na mom auto se zmigavac drzi na nekakvu zabicu koja se samo pritisne srafcigerom i zmigavac se oslobodi... fol je u tome da se zabica ne vidi vec mora da se napipa srafcigeromn tako da sam bezuspesno trazio sraf jedno 2 sada sto na YT sto na automobilu i na kraju naidjem na klip gde JE LIK PRETISNUO ZABICU I DOZIVIM OTKROVENJE.... :dance3:

-rastrurio far kao na YT i pristupio ugradnji i doziveo blago razocarenje

jedan od ovih dva prstena je nesto manji od fara:

ja odabrao da ga stavim(manji prsten) na unutrasnji far jer je to kod mene dugo svetlo koje dosta manje koristim od kratkog (ovde sam mozda pogresio, ako jesam neka me neko ispravi)..

-ostalo je sve taklo glatko i napravio par slicica kako to izgleda:

https://www.dropbox.com/sh/k6g849glx412e61/AAAESgQJMM2AITUfTfzN7CBUa?dl=0

Link to post
Share on other sites