pomazite na putu sam za crnu goru a imam veliki problem


Recommended Posts

Auto se gasi kad stisnem kvacilo,izgubi snagu jedva povuce nas cetvoro.svracao kod majstora dijagnostika nije pokazala nigde problem.creva su ok,filteri novi...inace sam uradio servis pre 200km.u pitanju je e46 320i 2000godiste.motor mu je perfektan.kad se ohladi radi.kako treba ali.kad se ugreje pocne da zeza.izvinite ako sam postavio pita je mimo pravila

Link to post
Share on other sites

Struja je problem, bobine, kablovi, svecice, proveri to. Mene alfa kara isto tako, kad je hladna sve ok, kad se ugreje nece da primi gas, trokira. Meni su dve bobine zviznule. Mojne da se ljutis sto poredim bmw i alfu :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao svojevremeno isti problem mislim i na istom motoru kao sto i ti imas m54b22.

Kod mene je bio problem u Usisnom CPS (Camshaft position sensor). Kada je vruc nikako ne radi. Kada se ohladi radi normalno.

Zamenom sam resio problem.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

evo me u budvi.iskljucio sam protokomer i uspeo da stignem do budve,ali sada se cuje neko sistanje cudno.auto lepo radi,vuce sve ok ali sisti.sad me buni da li je proradio kad sam otkacio protokomer ili zato sto je jutros vazduh hladniji.moram resiti,ceka me moraca nazad.

Link to post
Share on other sites

067-830-030 Branko Radulovic

1. Proleterska, Budva

Odličan majstor, meni je tako isto crko auto na odmoru, odradio mi sve perfektno.

Valjda nije menjao broj.

Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

vidim da nisam jedini koji ima ovaj problem,citam sada na netu.ali niko.konkretno da kaze kako je resio problem.koliko vidim to je neko crevo zaprljano,neka sitnica.hvala svima na pomoci.ako jos neko ima slicno ismustvo neka napise.

Link to post
Share on other sites

Pa isti su to motori u sustini. Dokle si stigao?

Tacno,cak i vise lici na m54 nego na m52...

A da ti nije neko crevo za vazduh puklo,pa te sad zeza...ili zaprljan icv?

Meni se gasio auto i na plin,kad je crkla benz.pumpa...tako nesto kao tebi,nije drzao obrtaje u leru

Link to post
Share on other sites

067-830-030 Branko Radulovic

1. Proleterska, Budva

Odličan majstor, meni je tako isto crko auto na odmoru, odradio mi sve perfektno.

Valjda nije menjao broj.

Pozdrav.

@ mita_pn

Nikola Radulovic

+382 69 509 709

On je Brankov sin i broj je aktuelan. Reci mu da ti je broj dao Dragan iz Beograda sto vozi crni e46 i sto ima kucu u Lapcicima iznad Budve.

Link to post
Share on other sites

Kod Radulovica sam bio da mi predihtuje vakum pumpu koju sam kupio i promenio na otpadu (nove nema niko na stanju) na dan polaska u Budvu. U putu sam primetio da pumpa ne valja ali je bilo kasno da se vracam i da je reklamiram.

Nikola se potrudio da uradi posao ali nije uspeo jer je pumpa pukla na kucistu i mora se zameniti drugom. Cena za ruke je bila normalna i nije bila nista skuplja nego kod BMW majstora u Beogradu.

Link to post
Share on other sites