e34 ugradnja tempomata


Recommended Posts

plavi dzek treba da ima, tamo gde je komp od motora, od ostatka ti treba, modul, motoric, sajla, rucia, prekidac kvacila (ako ti je auto manuel) i prekidac kocnice, mislim da je to sve

Link to post
Share on other sites

Videces to sto kaze Marko kod kompa taj plavi dzek, a morao bi i ispod haube, negde kod one bocice za servo ulje da ima konektor kruznog oblika. Ono na sta moras posebno da obratis paznju : modul ima dva kat. broja,65 71 1 388 043 za vozila do septembra ' 89 i 65 71 1 387 625 za vozila posle.Sto se tice rucice ona je radjena u 3 kat. broja:61 31 1 390 956 do sept. ' 89 bez airbaga; 61 31 1 390 957 za vozila sa airbagom od sept. ' 89 do sept.'90; i 61 31 8 350 701 posle sept.' 90.

Pitanje za Marka: da li mozes da mi napises kako da proverim da li imam taj prekidac kocnice? Ja sam imao preinstalaciju, sve sam ugradio, medjutim ne radi. Sumnjam da sam stavio pogresnu rucicu, jer nisam obracao paznju na to, a nisam ni gledao da li ima taj prekidac za kocnicu. Naglasavam, imao je preinstalaciju.

Unapred hvala...

Link to post
Share on other sites

Imam preinstalaciju, tj. imam taj kruzni dzek kod rezervoara za servo, a auto mi je jun 1992 ( sa airbagom ). Znaci modul 65 71 1 387 625 i rucica 61 31 8 350 701. Znas li mozda part numbere i za motoric, sajle i prekidace kocnice i kvacila ?

i treba li mi jos nesto ?

i hvala za info :)

Link to post
Share on other sites

Vidi ovako, daj mi broj sasije, onih zadnjih 7 cifara da proverim, jer sam ja trazio za automatika. Marko, sve sam ugradio po brojevima iz kataloga. Samo nisam siguran za rucicu i taj prekidac na kocnici (automatik je u pitanju). ne znam da li moze da radi ako je druga rucica. Razlika u rucicama je u tome da li volan ima airbag ili ne. Ako mi tempomat proradi vodicu vas obojicu na pice ?

Link to post
Share on other sites

Marko, ja sam pogledao sve delove sa ove seme i nigde nisam video deo ili prekidac za kocnicu. Trebalo bi da se zove break switch? kad mu ukucam pretragu za moj vin on mi ne daje clutch switch jer je automatik.... Ovo sam napisao jer sam pomislio da mu mozda taj prekidac odradjuje posao i za kocnicu.

Link to post
Share on other sites

da, ali ne znam da li u taj prekidac idu mozda 3 zice, ako ima tempomat, posto mislim da ovako standardno ima samo 2... najbolje ako si vec sve skupio, da nadjes nekog ko se razume u to u praksi, pa da pogleda

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...