Recommended Posts

Ugasim auto, hocu da upalim opet. Dam kontakt sve zivo radi okrenem kljuc nista! proverim osigurace izgorio redni broj 16,osigurac od 15A. Zamenim, pali. Pali nekad i drugi put. Treci put isto. Zamenim, upalim, krenem, ne radi temperatura, ne radi merac goriva (znaci pregorio opet). U prevodu nekom zustzlufter je dodatni ventilator, sta je to?

Prvo sam mislio da sam ja nesto zezno, jer sam skidao zadnju stopaljku pa dok je bio upaljen kontakt menjao sijalic, tj drzac. a i rasturio sam plastike unutra, oko menjaca da ustelujem posto je bila kriva, pa sam mislio da se dodiruje nesto pa pravi belaj, ali izgleda nije.

Onda sam vracao film unazad posto sam sve to juce radio kad mi je riknuo prvi put. I danas prikacim stopaljku rikne opet. Stavio sam drugu stopaljku upalio sam ga 20 puta nije pregorio jos nijednom, sto ne znaci da nece opet.

ako neko ima ideju, nek iznese

Link to post
Share on other sites

znam da nema veze. Menjao sam sijalicu :D kad sam proveravao da li sve radi, vidim odjednom ne radi stop svetlo, ja da ga kresnem, nece, tako je pocelo. nije hteo da upali :D

pa to djubre (lufter :D ) ne radi uopste. Ja koliko znam njegov osigurac sam iscupo kad mi je klima prestala da radi. Nije hteo da se ugasi kad ugasim auto. koji k.. sad otkud ventilator klime u toj prici nije mi jasno, uglavnom ne puca osigrac ne znam ni kako ni zasto. kad sam stavio drugu stopaljku komplet nije probio ni jednom. a pre toga sam skino staru upalio, ugasio, vratio staru prikopco dzek, dao kontakt (otkazu temperatura i merac goriva), puko osigurac, ne moze da zavergla.

ne znam.

Link to post
Share on other sites

Rele ventilatora ide preko tog osiguraca a i komp. Otkud stopaljka i satici tu, da nije tu neko umesao prste? Probaj da vadis osigurace od stopaljki(stop, zmigavci...) pa da vidis sta se desava.

Link to post
Share on other sites