Recommended Posts

Zaboravio sam da napišem šta mi sudija rekla.

Kao ona za sad nema osnova da smanji kaznu tj zabranu. I da to još ne funkcioniše.

Ja kao bilo u Sat-u, a ona zovi Alvirovića nek ti presudi hahaha. pošteno.

Zakazaće novo ročište, gde treba da dodje i iz policije lik sa kojim sam sklopio sporazum.

To be continued...

Link to post
Share on other sites

Nemacka, 30-ak kilometara od Minhena, pri brzini od 200km/h zakucanoj na tempomat obilazi me BMW E61 koji me u stopu pratio predhodnih 15-ak kilometara. Vozio je ispred mene jedno 2km i odjednom iz gepeka iskoci i zasija znak STOP POLICIJA (na nemackom, naravno :) ). Ubrzo su me sproveli na jedan parking koji je vec bio skoro popunjen drugim vozilima koja su zaustavljena bas kao i ja.

Prilazi mi policajac iz e61 i trazi dokumenta. Provera dokumenata je trajala 2-3 minuta i nakon toga su mi vracena. NIsu pisali nista, obicna provera. Sva sreca pa sam pratio oganicenja i vozio po njima kada i gde ih je bilo.

Srecan put gospodine.

GASSSSSS !!! B)

Link to post
Share on other sites

250 evra je smešno... A koliko poena najviše može da se dobije pre nego što zaboli?

dozvola sa 18 ... prve 3 godine auto sa max 75ks , visina kazne ista ali ti skidaju duple poene ....

dozvola krece sa 20 poena , godinu dana bez incidenta +2 poena , ali ih skidaju za parking , pojas , tlf ... itd

voznja pod dejstvom alkohola i opojnih droga je krivicno delo ...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

danas sam zajebo stvar kada sam isao s posla u pravcu zarkova ka djelmas autu, nisam iz tog kraja ali ga poznajem, naleteo sam na saobracajnu policiju u pajeru koja me je snimala kako sam isao 77 na sat a dozvoljeno je 50, mene sad zanima jel neko imao tu situaciju i kako je prosao ? rekli mi kao od 6000 do 20 000 kazna, za bodove nisam siguran da su mi pomenuli kao ni oduzimanje vozacke na neki period. jeeebote ja sam magnet za govna, pre 3 i kusur godine kamera crveno sad ovo sranje ccc

Link to post
Share on other sites

Imao sam prekoracenje ali 79 na nbg gde je 50. Cim ti stigne poziv odes u Rakovicu u MUP da se nagodis, svima daju 4000 i 2 boda bez oduzimanja dozvole. Ali nacekaces se, prekoracio sam u martu a poziv za sudiju dobio u novembru. I nemoj da prodjes kao ja 2 prekoracenja u toj nedelji :D

Sent from my D6603 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  1. Prekoračenje brzine u naselju za 21 do 50 km/h (4 kaznena poena, novčana kazna 6.000 - 20.000 i zabrana upravljanja najmanje 30 dana),

I potpises sporazum dobices minimalnu kaznu 6000 i procices bez zabrane, tako bi trebalo da bude.

Link to post
Share on other sites

da da i ja sam tako cuo nesto u Rakovici. a cek sto bas tamo moram ? nesto mi je pomenuo i ustanicku bio tu kod mene u kraju da odem ? ici cu odmah gde treba da se nagodim samo da bude sto manje posledica, jebo 4000 samo da nije 20, a i bodovi da nisu nesto bezobrazno, mesec dana bih i izdrzao ako sam mogao 5 meseci pre, jebo sebe kud se zaleteh

Link to post
Share on other sites
  1. Prekoračenje brzine u naselju za 21 do 50 km/h (4 kaznena poena, novčana kazna 6.000 - 20.000 i zabrana upravljanja najmanje 30 dana),

I potpises sporazum dobices minimalnu kaznu 6000 i procices bez zabrane, tako bi trebalo da bude.

tako sam ja prosao 6000+500 neki troskovi i mogao sam da biram na koliko rata hocu ako hocu

Link to post
Share on other sites

Ja sam dobio poziv od sudije rekao sudiji da hocu da potpisem sporazum, onda otisao u policijsku stanicu i potpisao sporazum. Posle par dana ti jave da je taj sporazum usvojen onda opet odes kod sudije predas mu sporazum i dobijes presudu 6000 plus 1000 sudski troškovi i mesec dana manje zabrane. Prekrsaj je bio u maju, poziv sam dobio u decembru a danas su mi uzeli dozvolu i to sam ih zvao da ubrzam :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Danas mi stiglo resenje i uvažavanju sporezume iz policije.

Od kad se računa zastarelost?

Prekršaj napravljen daleke 02.09.2014.

Sporazum napravljen 10.11.2014.

Prvo ročište kod prekršajnog je bilo 13.11.2014. gde sam priložio sporazum

Rešenje tj. presudu su doneli 22.03.2016

A danas sam primio presudu

Link to post
Share on other sites

Od dana pravosnaznosti presude, tako su mi rekli u Ljermontovoj.

Javio sam se sam da mi odmah uzmu dozvolu, izdrzao sam nekako mesec dana,

bolje nego da mi je sami uzmu u avgustu, a treba da idem na letovanje.

Link to post
Share on other sites