Recommended Posts

Evo konacno i ja postao punopravni clan......Sad i imam nesto opipljivo od BMW-A a ne samo simpatije......

Elem Bmw 530dA 2003 god 175.000 km 231ks 510nm obrtnog momenta.Od opreme ima sve...ustvari lazem...nema kozu.....ali ja kozu nisam hteo tako da u stvari ima sve...

Auto je cakum pakum i od dorada se jos ocekuje kompeltan remus,skidanje blokade sa tv da se moze gledati u voznji i zatamnjivanje stakla....

Evo par slika....

dscn0826ch5.th.jpg

dscn0827kr6.th.jpg

dscn0828dg5.th.jpg

dscn0829tj7.th.jpg

dscn0830za3.th.jpg

dscn0831mn9.th.jpg

dscn0832bb7.th.jpg

dscn0833jm8.th.jpg

dscn0834zf4.th.jpg

dscn0835ys9.th.jpg

dscn0841zo6.th.jpg

dscn0842hg8.th.jpg

dscn0837ev3.th.jpg

dscn0846fo4.th.jpg

dscn0839ie2.th.jpg

dscn0838mz5.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Xtra!

Skockan je kao sundjer Bob! :)

I pazi gde gledas dok vozis :lol: , mani se plesacica na Grandu!

Link to post
Share on other sites

Petarda kao zmaj. Šta više reći. Neka te sluđi koliko Ti hoćeš. :lol: :) :acute:

Link to post
Share on other sites

Evo za vikend imao prilike da provozam auto malo duze 700 km u cugu Klagenfurt-Venecia i nazad........Auto me odusevljava sve vise i vise!Potrosnja je ono sto me najvise iznenadjuje kao da sam sa Clio-m isao u Veneciju a ne sa BMW-om!Verovatno za ovaku malu potrosnju je zasluzan cip i kvalitetna nafta

Danas stigao Remus jos da stignu folije za zatamljivanje pa da se krene u neke radove....

Neko je gore pitao koliko je auto placen...

Sve zajedno je izaslo 17200 eura,Auto,3 seta guma 16,17,19 coli sa novim gumama,Uradjen veliki servis i placena garancija od 5 godina na Motor i Getribu!

Evo jos nekoliko slika sa potrosnjom na auto putu

140+km/h 6l

dscn0922ll7.th.jpg

170+km/h 8,8l

dscn0924ln0.th.jpg

dscn0926jh6.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Mislim da postoji zajeb za gledanje tv u voznji potrazi po forumima negde sam citao o tome ne placaj maglu u vidu kvazi skidanja blokade . . . . . . . . .

Koliko sam ja uspeo da skontam postoji program koji se zove NavCoder preko kojeg personalizujes citav niz sitnica vezanih za navigaciju, TV funkciju, itd...

Treba ti kabal s kojim povezujes vozilo sa laptopom...

Link to post
Share on other sites
Koliko sam ja uspeo da skontam postoji program koji se zove NavCoder preko kojeg personalizujes citav niz sitnica vezanih za navigaciju, TV funkciju, itd...

Treba ti kabal s kojim povezujes vozilo sa laptopom...

Puno hvala za tip.....Posle tvoje poruke pokusao sam da nadjem navcoder!Na jednom blogu uspeo sam naci verziju 2021 posto se sadasnja 2.3.5 placa 20 eura.Sto ustvari i nije puno novca ako stvar radi ali jedonostavno je smaranje to sa placanjem i cekanjem aktivacije bla bla bla....Danas sam uspesno instalirao i pokrenuo navcoder i uspeo da odkodiram tv da se moze gledati u voznji!Na raspolaganju je jos par opcija na novijijoj verziji nesto u vezi telefona i svetla.....Jel zna neko nesto na tu temu da ne moram da citam sve pa ako bude da je nesto skorz korisno nek napise ako mu nije tesko.

Jos jednom puno hvala Tapiki na tip-u ustedeo si mi 90 ojra

Link to post
Share on other sites

Ja imam NavCoder verzija 2.3.0.1. ali nemam kabal koji povezuje laptop sa vozilom, tako da ne mogu da skontam sve opcije koje program nudi...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Ja imam NavCoder verzija 2.3.0.1. ali nemam kabal koji povezuje laptop sa vozilom, tako da ne mogu da skontam sve opcije koje program nudi...

Tapika najmanji problem je kabal ako ti nije zao da se rastanes od 30 ojra (v4 com port verzija) ili 40 ojra (v5 usb verzija)+ 5 ojra slanje!Stvar se zove i-bus Interface i izgleda ovako

Usb Verzija IBUS_V5.jpg

COM PORT verzija board_2.jpg

E posle ti treba obican usb kabal i lap top i program koji vec imas!Nije potrebno nikakvo posebno predznanje ako sve pazljivo procitas 3 puta.Ima dosta stvari koje se mogu nastelovati sa ovom stvarcicom....

Ja sam upravo narucio E light modul koji se isto moze podesavati preko ovog programa....E sada mene zanima jel ima neko od vas gospodo vec ugradjen E ligt modul i ako ima kako se stvar pokazala?Mene najvise brine dugotrajnost ksenon sijalica sa ovom zajebancijom a bogami i sa dugotrajnoscu ostaliih sijalica koje nisu skupe kao ksenon ali ih je komplikovano zameniti......Ako neko ima iskustva sa ovim molio bih komentar...

Eh da tapika da ne zaboravim.......Na ovom sajtu mozes naruciti doticnu spravicu i stici ce ti u roku 2-3 dana

Link to post
Share on other sites